Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Apukám erőlteti a jogosítvány megszerzését., anyukám pedig tiltja. Egymással nem igazán beszélik meg, viszont külön-külön velem ordibál és porig aláz mindkettő. Ja, meg érzelmileg zsarolnak is... Hiába mondom hogy egymással beszéljék meg, hogy akkor menjek vagy ne (mert csütörtökön indul a tanfolyam). Az én akaratom nem számít...

19/L


2011. okt. 25. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt ember vagy! Állj a sarkadra. Mit szeretnél valójában?
2011. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésedre nem érkezett elég válasz?
2011. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha már mindenképpen kiabál veled valaki, legalább azért kapj ki, amit te akarsz.
2011. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem állhatok a sarkamra, mert míg ők tartanak el az van amit ők mondanak.

És nekem még ez a kérdésem ilyen témakörbe :)

2011. okt. 25. 13:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, ők tartanak el, nyilván van beleszólásuk az életedbe, de nem ennyire, mert ez nem normális. Felnőtt ember van. Én a helyedben olyan gyorsan húznék el albérletbe baráttal-barátnővel, amilyen gyorsan csak lehet.
2011. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha te isakarsz jogosítványt, akkor menj, apukád gondolom nem csak erőlteti, hanem fizeti is. Anyut meg le lehet szerelni azzal és ez az igazság is, hogy manapság ha munkát akarsz alap a "B" kategóriás jogosítvány, pár éves gyakorlattal. Szóval itt azért többről van szó, mint kit sérts meg és kit ne, ez a jövődről is szól.
2011. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Utolso,

Nem huzunk el csak ugy mindenert. Nem futamudunk meg aliegkisebb akadalynal. Anyja tiltja mert felti, apja meg akarja hogy onallo legyen, legyen tudasa a vezeteshez.

Kerdezo, Harmasban beszeljetek meg, hogy ki , mit, miert akar. Azt is csutortokig dontsenek, ha kell huzzak ki a valaszt egy kalapbol.

Kerdd meg, hogy merlegeljek elonyet, hatranyat annak ha tudsz vezetni.

2011. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Döntsd el te! Mért itt kérsz ehez segítséget?Állj a sarkadra.19 éves vagy,ha minden igaz.
2011. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek azokkal akik azt mondják hogy menjél, oké hogy ők tartanak el de anyukád mit hisz? hogy örökké majd utazgatsz mindenhova a koszos büdös tömegközlekedésekkel? Ha apukád fizeti akkor mi a gond? Ne érdekeljen már hogy anyukád meg ideges miatta, főleg hogy érzelmileg zsarol? Nem fog szeretni vagy mi? ha meg ez van akkor meg minek törődsz vele hogy mit érez, az ilyen anya nem anya. Menj el tedd le a jogsit aztán kész. Mellesleg itt az a lényeg hogy te mit akarsz, előre látom a férjhez menetelt.....
2011. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én pár éve tettem le, anyu nem akarta, hogy járjak (nagy a forgalom, sok a baleset, stb.), de unokatesóméknak mondtam, beszéljenek vele ők is. Letettem a jogsit aztán, akkor már örült, hogy sikerült. Aztán vettem autót... Most már 4 éve ennek, és már nagyon jó anyunak is, hogy ha megyünk valahova, nem kell buszra várni, boltból 5 nagy, 4 közepes, és 6 kicsi szatyrot busszal cipelni....Persze sok barom van az úton is, ezért nagyon oda kell figyelni. Ültesd le őket, beszéljétek meg 3-*asban. Ja, és tényleg sok állásnál ha nem is feltétel, de előny a jogosítvány. Anyukádnak van?
2011. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!