Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jót csináltam vagy később...

Jót csináltam vagy később megbánom? Nógrád megyében élek így itt nincs sok lehetőség a munkavállalásra vagy ha van is csak gyárakban.

Figyelt kérdés

Párom szeretné, hogy itt maradjuk mert neki van állása és akad neki egykét maszek munka is.

De nekem nincs állásom, mert protekció nélkül nem tudok bejutni sehova. Hiába van 3szakmám, nyelvvizsgám nem kellek sehova.

Muszáj őt itt hagynom főleg úgy, hogy ő mindent elvállal és fontosabb a munka mint én. Szerintetek megbánom azt, hogy elmegyek a fővárosba és hetente - kéthetente jövök haza vagy marajak itthon munka nélkül? vagy esetleg legyek egy gyárba 3műszakban 90ezerért?


2011. szept. 22. 15:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én egészen az Egyesült Királyságig mentem, nem csupán Pestig...


Férjemmel Borsodd megyében élünk, munkalehetőség, pláne egy fiatal nőnek szinte nulla.

Viszont én úgy voltam vele, ha már szenvednünk kell, akkor érje is meg, ezért pár tízezer forinttal többért nem mentem volna el semmiért.

Így viszont kint voltam fél évet, havonta hazajártam 1 hétre.

Iszonyatosan nehéz volt egymás nélkül, de legalább van némi tőkénk amiből házat ugyan nem veszünk, de nyugodtabban vállalunk gyermeket.


Nekünk egyáltalán nem hűlt ki a kapcsolatunk a távolság miatt, mondjuk mi tudtuk, hogy viszonylag hamar, belátható időn belül vége és újra együtt leszünk, hiszen évekig nem bírtam volna nélküle.

2011. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azt még hozzátenném, hogy én is akkor határoztam el magam, mikor már a napi megélhetésünk került veszélybe.

Mikor anyagilag oda jutottunk, hogy 1-2 hónapon belül külön kellett volna költöznünk otthagyva az albérletünk ki-ki a saját rokonaihoz vissza, mert ennivalóra is alig futotta.


Enélkül a krízis nélkül sosem vállalkoztam volna erre, de utólag visszagondolva örülök neki.

2011. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!