Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak sikersztorik újra...

Vannak sikersztorik újra összejött és együttmaradt párokról?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy szakítottak, úgy tűnt végleges, de egymás nélkül rájöttek, hogy képtelenek így élni, újra összejöttek és azóta is boldogan együtt vannak?

Az is érdekelne, hogy utána miben változott a kapcsolatuk?

(töltöttkáposztával példálózók kíméljenek :))


2011. aug. 3. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sikersztori, a vér nem válik vízzé. Ha valami nem működik, rövid távon lehet változtatni, de hosszú távon mindenki visszaalakul olyanná amilyen...
2011. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem láttam...max egész kevés időre jöttek össze újra. Illetve van egy pár akit ismerek, folyton megcsalják egymást és szakítanak, kibékülnek, de szerintem ez nekik már amolyan hobbi amivel feldobják a szexuális életüket...mindenesetre már 4 éve együtt vannak, szóval nem, tudom, ez siker sztorinak számít? Mert csak ezzel szolgálhatok :)
2011. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát figyu

remélem pár hónap v agy pár év mulva tudok neked ide írni valamit :)

szabad kérdeznem miért kérded?

te is ilyenben reménykedsz?

2011. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hailey13 ***** válasza:

nézd meg a gossipgirl 1-4. évadát, chuck és blair az elejétől a végéig szakítanak és összejönnek:DDD

viccet félretéve, igen. ismerősöm összejött egy csajjal, együtt voltak egy évig aztán szakítottak. azthiszem mindkettőjüknek volt utána valakijük, de egy fél év után újra együtt voltak. végülis így nem tűnik soknak de szerintem simán lehet ilyen másokkal is, nagyobb évszámokkal:D

2011. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudok ilyet...szerintem halott ügy..., tapasztalatból mondom, sajnos.
2011. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy mai csirke. Sajnos én nem ismerek olyan újra összejött párt, akik ne alkudtak volna meg valamilyen módon (értsd: vagy nyitott kapcsolatban élnek vagy épp csak lusták szétválni stb.). Magam is felmelegítettem anno néhány kapcsolatomat, de sajnos nem lehet visszahozni azt a érzést, illetve hőfokot ami azelőtt volt.

Akiknek mégis sikerül, azok szerintem legbelül sosem váltak szét igazán.


Ne legyen igazam...

2011. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Párommal mi 2007 elején jöttünk össze, másfél évre, aztán másfél év külön, és azóta újra együtt. Lehet hogy nem sűrűn, de van ilyen. Túl korán találkoztunk, csacsi voltam, azóta benőtt a fejem lágya, ő megvárt, és megőrülünk egymásért:)

23L

2011. aug. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
és a másik kérdésre a válasz: alapjáraton nem változtak a dolgok, csak érettebbek lettünk.:)
2011. aug. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, mert minden lehetséges. És mindenkire a saját sztorija tartozik. Ha ő úgy érzi menni fog, nem kell azokra hallgatni, akik szerint nem. Ti. ez nem az ő történetük.
2011. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A külön lét arra is jó, hogy fölmérjük a hiányosságokat, hibákat. Ezek tudatában, és a változtatás szándékával érdemes újra belefogni.
2011. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!