Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elmúlt 10 évben szerinted...

Az elmúlt 10 évben szerinted hány olyan gyerek született, akit valójában "nem terveztek be" a szülei, de ha már összejött, akkor természetesen felnevelik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom. Egyik ismerősömék pl. azt mondogatták,nem tudnak újabb gyereket vállalni anyagiak miatt, de nem vették a védekezést komolyan, és örültek a megfogant gyereknek. (És azért nem nyomorognak így sem.) Szóval szerintem a lelkük mélyén ők ezt akarták.

Az, hogy az ember mit szeretne a lelke mélyén, nem mindig vág egybe a józan észérvekkel, ezért ez egy bonyolultabb dolog.

2011. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kevesebb mint régebben.Aki nagyon nem akarja,annak adott a lehetőség,hogy elvetesse,és meg is teszi.Régen nem így volt.
2011. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vállalkoznék rá, hogy megtippelem. Meg ezt különben sem lehet ellenőrizni, bármelyik szülő mondhatja a későbbiekben, hogy hát azért igazából akarták már előtte is, az életben nem lehet összeszámolni, hogy hány olyan szülés volt tíz év alatt, amit nem terveztek be.
2011. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

öcsém igy született,anyám már nem akart gyereket,örült hogyí én már majdnem felnőttem,és végre kapott normálisabb melót

először nem akarta megtartani,de szerencsére másképp döntött,pár hónap múlva ünnepeljük a 10.szülinapját


ha tippelni kell,akkor kb 40% nem tervezett (bár ebből kb 2% foganhatott védekezés mellett)

2011. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem merném megtippelni. Viszont mindkét kisöcsém ilyen (az egyik naptár+megszakítás mellett, a másik spirál mellett fogant), és bár nem tartozik a 10 évbe, jómagam óvszer mellett jöttem létre :D Szóval én mondjuk a szülések jó harmadára tippelném.
2011. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én 5 hónapja szültem, terveztük a babát csak kb 5 évvel későbbre. Ha már így alakult természetesen vállaltuk a felelősséget és nagyon szeretjük. Két szobatársam volt szülésnél, egyik sem tervezte a babát.
2011. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvastam erről egy egyszer egy statisztikát, hogy az USA-ban a létrejövő terhességek 50(!!!)%-a abortusszal végződik. Szóval ebből kiindulva úgy tippelnék, hogy a megtartott, de nem tervezett terhességek száma is hasonló.
2011. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!