Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressek magamnak valakit?

Keressek magamnak valakit?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok, és a férjem egyáltalán nem érdeklődik irántam szexuálisan. Sajnos, elég megalázó ez a helyzet nekem, én ebből a "pozícióból" már nem tudom feldobni a házasságunkat. Viszont válni nem tudunk, nem is akarunk. Sokat vagyok egyedül kisgyerekkel. Csúnya dolog lenne, ha ismerkednék?
2011. szept. 23. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Ebben az esetben nem
2011. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


Úgy értem nem lenne csúnya dolog

2011. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a háta mögött teszed, akkor igen.
2011. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Igen, nagyon csúnya dolog lenne. Beszéltél erről a férjeddel, hogy miért nem akar téged?
2011. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Ezt beszéljétek meg,hogy neked igényed van a dologra és ha nem változik akkor megteszed ezt a lépést.Én ebben a helyzetben nem szóltam csak megtettem,és kiderűlt.Válás lett belőle.Ha nem akarod elveszíteni akkor beszéljétek meg!
2011. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Ez az utolsó nagyon rossz tanács, hogy ha nem táncol úgy, ahogy te fütyülsz, akkor megcsalod. Azért gondolkozzunk már!
2011. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
amit leírtl, számos kérdést felvet, de ezeket nem taglalom. ha félrelépsz, könnyen válás lehet belőle. pl ha a férjed megtudja, vagy ha te leszel szerelmes abba a bizonyos harmadikba. ez a megoldás semmire sem megoldás. beszélj a férjeddel. én a helyedben azért akrnám tudni, h miért nem fekszik le velem...
2011. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Persze, beszéltünk, vagyis én már milliószor próbáltam beszélni vele, hogy miért nem kellek, de nem ad egyenes választ. Igazából nem hiszem, hogy nője van, nyomozni nem fogok utána. Mostmár kérdezni is megalázónak érzem. Olyan, mintha rá akarnám tukmálni magam.
2011. szept. 23. 12:36
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha már megpróbáltad, és mégsem jutsz előbbre, akkor tedd meg. Ha kiderülne, a férjed mit tenne? Elválna? Vagy hogy ítéled, lehet, hogy nem tenne akkor sem semmit?
2011. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
H§nyszor vagytok együtt havonta?Próbáld megbeszélni vele a dolgot, nem hiszem, hogy neki nem hiányzik a sex..vagy pedig van valakije.-nem rosszból, de azért megfordul az ember fejében.
2011. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!