Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressek magamnak valakit?

Keressek magamnak valakit?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok, és a férjem egyáltalán nem érdeklődik irántam szexuálisan. Sajnos, elég megalázó ez a helyzet nekem, én ebből a "pozícióból" már nem tudom feldobni a házasságunkat. Viszont válni nem tudunk, nem is akarunk. Sokat vagyok egyedül kisgyerekkel. Csúnya dolog lenne, ha ismerkednék?
2011. szept. 23. 12:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha közeledsz, elutasít, ha meg akarod beszélni, nem hajlandó, ellenáll minden ostromnak? Nehéz ügy. Vagy valamiféle testi ok van mögötte, vagy egy másik nő szerintem. Ezt tudom elképzelni.
2011. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hogy megcsal. Olyan nincs, hogy egy férfi abszolút nem akar szexelni. Nőnél még -még előfordul, de a férfiaknál vagy megcsalást(testi, lelki) vagy stresszt vagy impotenciát jelent. Esetleg abszolút nem kíván meg (sajnos ez is lehet).

Ha tényleg ennyire ilyen lehet kellene egy szeretőt keresni, de előbb mégis kellene vele beszélned hogy indokolja meg őszintén miért nem éltek szexuális életet, és hogy ez így is marad? Addig ne engedd el, amíg választ nem kapsz rá!!!

29N

2011. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyunk együtt, az utóbbi 5 év alatt ha 10-szer, akkor lehet, hogy sokat mondok. A babánk sem természetes úton született.
2011. szept. 23. 12:46
 14/20 anonim ***** válasza:
korábban, a kapcsolatotok elején még "normális" volt az intim viszony közetetek vagy te ilyennek ismerted meg, ilyennek fogadtad el őt?
2011. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjed javasolt valamiféle megoldást, kompromisszumot? Vagy őt nem érdekli, mik az igényeid? Kérdezd meg, mi lenne, ha másnál keresnél megoldást, ha már egyszer beszélni sem hajlandó a dologról. Nem tudom elképzelni, hogy lehet így élni egymás mellett, hogy még csak nem is érdekli az egész, együtt lenni nem akar, válni nem akar. Akkor mégis mit akar?
2011. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:41 vagyok

Húúúúha, a párodnak valami nagyon komoly baja van, jobb lenne megbeszélni vele, de ha nem hajlandó erre, én talán elhagynám, és keresnék valaki mást.Vagy marad a szerető...

Hogy bírtad eddig is, hogy nincs sex??

Tudom, nem a legfontosabb egy kapcsolatban, na de 5 év alatt 10x lenni együtt... na itt valami nagyon nem kóser.

2011. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Igen, korábban minden rendben volt.

Pontosan ezt tervezem én is, hogy megmondom neki, hogy keresek valakit, de azt gondolom, hogy ezt is valamiféle kapálózásnak, fenyegetőzésnek venné. Túlzottan megbízható vagyok, már ha az ilyesmit túlzásba lehet vinni, de az utóbbi időben betelt a pohár, és simán el tudnám képzelni, hogy egy jó pasi néha meglátogat. Egyre többet gondolok erre. Lakás van, időm van...

2011. szept. 23. 13:02
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy előbb-utóbb beleszeretsz az egyik jó pasiba. Inkább előbb. Akkor jöhet a válás? Milyen nyomós indok tart együtt titeket (igen, a gyerek az már 1)? Ha a válás nagyon rossz megoldás, akkor mégis kettőtök közt kellene megoldani, ez a szeretőzés nagyon veszélyes játék, szerintem nincs olyan, hogy ezt tartósan csinálja valaki, és senkibe nem szeret bele...
2011. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

5 év alatt 10 szer??Baba sem természetes uton? Most akkor impotens,vagy mi?

Szerintem nyugodtan keress magadnak valakit!!

Kövezzetek meg.

2011. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami baja van,csak nem meri bevallani.

Én nem pártolom a megcsalást,de ezt én sem bírnám elviselni. Szólj neki és keress valakit, ez szerintem ebben a helyzetben teljesen korrekt.

2011. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!