Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keressek magamnak párt?

Hol keressek magamnak párt?

Figyelt kérdés

nem igazán tudok hol ismerkedni, pedig nagyon vágyok már egy komoly kapcsolatra ahol tényleg szeretnek és figyelnek rám, és fordítva is megadom. viszont nem igazán járok olyan helyekre ahol ezt megtalálnám, sőt inkább a tőlem 8-10 évvel idősebbek érdekelnek. a korombelieket elég éretlennek tartom még. a netet nem szeretem, próbáltam már de nem csináltam sokáig mert nem jött be.

ötletek hogy hol lehet ismerkedni? a külsőmmel nincs gond, sokan mondják h. jól nézek ki, de általában mindig csak megrekednek a férfiak azon a szinten h beszólnak és ennyi.

21L


2011. jún. 1. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

barátnőkkel teázó, kávézó. Interneten is lehet ismerkedni, nincs azzal semmi baj.

A 30 év körüli férfiak nagy része, komoly kapcsolatban van, házasok, ritka az olyan férfi aki ennyi idősen egyedülálló.

Tudom sokan nem így gondolják.

De én úgy vagyok vele, hogy amelyik nő vagy férfi 30 éves vagy annál idősebb korban egyedül van azzal valami nem stimmel. Persze vannak kivételek.

2011. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engedd el az előítéleteid és akkor gyorsan párra lelsz.
2011. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hm. nem vagyok szívbajos, de nem is vagyok topmodell külsejű :D

múlt héten szombaton éjjel a villamosmegállóban ismerkedtem meg egy helyes, 30as hapsival, aki csak úgy spontán meghívott sörözni, és teljesen jól eldumáltunk :D


most nem szeretnék semmi komolyat, de ez is egy lehetőség az ismerkedésre :D


vagánynak kell lenni, és kerülni az átlagosságot. én így látom a tapasztalataim alapján.

mondom, nem vagyok egy nagy eresztés, csupán annyi a titkom, h aki szimpi, azzal szóba állok, fél óra után úgyis kiderül, h van-e jövője a dolognak, vagy sem :D

2011. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mintha csak én tettem volna fel a kérdést.

20 éves vagyok,és szintén az idősebbeket részesítem előnyben. Pont azért,amilyen okokat te is leírtál.


Azt mondják bárhol lehet ismerkedni...Nekem is fura ezt hallani,de pl: kimész napozni,vagy csak bámészkodsz egy boltban...simán leszólíthatnak és máris elindul a beszélgetés.


Mondjuk én most nem vágyom erre,mert még egy hónapja sincs,hogy szakított velem a barátom,egyelőre nem állnék készen kapcsolatra.


De megértem a problémádat,mert én sem csípem a netes dolgot,bár tény,hogy akkor azért már sok mindenről eldumáltuk a neten keresztül,aztán ha személyes találkozóra kerül a sor,akkor talán kicsit könnyebb.

2011. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szokott jól jönni a kapcsolati háló, lehet nézelődni a családtagok és barátok ismerősei közt.

Amúgy hol laksz?

2011. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
budapesttől 30km-re lakok
2011. jún. 1. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Iskolában, munkahelyen, szórakozóhelyen, baráti kapcsolatok ágán.

Egy csomó lehetőséged van.

Fiatal is vagy, úgyhogy ne ess pánikba.

2011. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha van bp-i barátnőd, akinél aludhatnál, akkor jó lenne párszor buliznotok a fővárosban nyáron.Elomentek a Gödörhöz egy üveg itallal, kiültök éjfélig, aztán irány a Margit-sziget, vagy egyéb szabadtéri szórakozóhelyek.Ez pénztárca kímélőbb megoldás is.De ne görcsölj.Ja, és szigorúan szép kis ruciban.
2011. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk az engem is érdekelne, hogy vajon mégis hol lelhetőek fel a 25 fölötti egyedülálló pasik, mert én valahogy sosem találkozom velük.

Kezdem azt érezni, hogy aki az én koromban (24) még (vagy már) nincs kapcsolatban, az kimaradt az első leosztásból, legközelebb majd a negyvenes, első válás után lévő korosztálynál lesz esély. Bár merem remélni, hogy nem így van, de nekem egyelőre nagyon is így tűnik.

2011. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezhetnénk mi, pasik is.

Hol vannak az értelmes, nem csak a külsőségekre (zselézett hajra, állított gallérra) bukó lányok? Úgy látszik, hogy elkerüljük egymást...

Valaki ajánlotta a szabadtéri szórakozóhelyeket. Én csak annyit mondok, hogy ne ott keresgélj, ha komoly kapcsolatra vágysz.


27/F

2011. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!