Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád? (Kérdésed túl...

Elmondanád? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha az egyik kolegád élettársa megcsókolt. Elmondanád a kolegának?

Neked ez jó volt, de a kolega jó haver, de nem biztos hogy hinne neked. Lehet le is ütne.


2011. szept. 9. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Nekem az unokatervérem férje megfogdosta a seggem az esküvőjük napján! Képzeld milyen balhé lett volna belőle. Én inkább hallgatok.

2011. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én hallgatnék, és messze kerülném az illetőt. Mármint azt aki megcsókolt.
2011. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezzel én is így lennék. Ne szólj szálj...
2011. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz csatlakozom, ugyanez volt nálunk is, csak nem unokatesóm, hanem a család barátja nősült és az esküvője napján, átölelt elkezdte a fülem harapdálni, és kérdezte, hogy ugye nincs barátod, azonnal ellöktem magamtól, de nem szóltam semmit. Szerintem is inkább kerüld
2011. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsánat utolsó vagyok félre olvastam az elsőjét "unokatesóm" helyett *unokatesóm férje bocsi :)
2011. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért vannak pofátlan palik. Egy barátnőmmel voltunk strandon, ott volt egy ismerős pár is, 2 gyerekkel. Az anyuka a parton a 2 picivel, az apukával pedig mi ketten dobáltuk a labdát a vízben. Éreztem, mintha megfogta volna a fenekemet. Azt gondoltam véletlen, mert nyúlt a labda után, elé léptem, stb. De a következő alkalommal is, akkor gyanakodtam, és a 3. után meg mondta, köszi, elfáradtam, és otthagytam.


Szerintem ne mondd el.

2011. szept. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz rosszban lenni vele akkor ne mondjad el neki. Ez általában úgy végződik, hogy a bűnös fél kimagyarázza vagy csak "elfelejtik" neki és te leszel a szemét. Ha megismétlődik hasonló maximum akkor szólnék de így max "névtelenül" akármilyen sunyi is ez.
2011. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, de kerüld el az illetőt a továbbiakban.
2011. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ne mondd el :S

úgyis csak te jönnél ki belőle rosszul,amilyen suttyó a nőci,simán bemagyarázná a haverodnak hogy pl "neki csak szeretet hiánya van!" vagy a másik kedvenc a "ő nem akarta,csak te kezdtél rá nyomulni!"

bár lehet jobban tennéd ha elmondanád,legalább tudná,milyen ribancokkal él együtt ...

2011. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!