Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám és édesanyám elhunyta...

Édesapám és édesanyám elhunytak. Öcsémmel örököltünk egy családi házat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarjuk a házat eladni , mivel az öcsémnek nincs hol laknia ő használja. Csak az a baj ,hogy nap mint nap italozik, elég sokszor részeg.Fele ház az övé .Én tőle 150 km .-re lakom .Ha eladjuk a házat ő földönfutóvá válna/ezt nem szeretném/hiába beszélek vele nem használ a szép szó. Arra is gondoltam , hogy kifizetem a részét , de az a pénz / 1-2 millió ft/. nem elég, hogy tudna venni magának lakást. ki ? mit tanácsol?Azt meg nem akarja , hogy én őt kifizessem.
2011. szept. 24. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, most mi a probléma?:D Hadd lakjon ott.
2011. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Had*
2011. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
jól írtad, hadd :D
2011. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Biztos? : o xd
2011. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
az a probléma , hogy iszik és tönkre megy minden .ha lakja akkor éljen rendesen és gondozza azt a házat amit a szüleim a két kezükkel összedolgoztak.Minimum hogy becsülje meg azt hogy van a feje fölött tető 56 éves léttére. csak ennyi probléma van.
2011. szept. 24. 15:56
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
igen, 100% :D
2011. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha elissza a házat, akkor is "földönfutó" lesz !!!
2011. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
pontosan ezt nem szeretném , hiszen szeretek HAZA menni .ha telefonon hívom egyszer sem találom józanul..ha egyáltalán válaszol.ha kifizetném őt akkor is hagynám hogy ott lakjon , csak akkor talán jobban tartana attól hogy ha úgy viselkedik akkor ki kellene költöznie. Elég nehéz helyzet.Azt sem bánnám , ha ő engem kifizetne ...na de miből????
2011. szept. 24. 16:04
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Ő a te részedet "nem tudja"elinni...
2011. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha ez igy megy tovább és az öcséd ezt az életmódot folytatja,tuti elúszik a családi ház....

Ahogy irják a többiek földönfutó lesz igy is úgy is,ha nem embereli meg magát és áll a saját lábára!Hány éves az öcséd ha megkérdezhetem.

2011. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!