Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan allitsam le anyamat?

Hogyan allitsam le anyamat?

Figyelt kérdés
Ma kerdezgette, hogy milyen jegyeim vannak es mondtam, hogy matekbol van egy egyes de az osztalybol kb 3-4 embernek lett jobb. Es most itt sir nekem, hogy meg fogok bukni. Sajnalom nagyon, hogy miattam ilyen szomoru. Hiaba mondogatom neki, hogy meg siman ki lehet javitani de nem hat ra. Gimis 2.-os vagyok.
2011. szept. 24. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Mért nem tanultál rá?!

Szerezz minél hamarabb matekból egy ötöst. Jelentkezz felelni de előtte TANULJ.

2011. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Szia :)

Nekem is voltak régebben ilyen problémáim,és a leírtak alapján pont ugyan ilyenek.

Hát most akármit is fogsz tenni,nem fogja érdekelni,szóval a legegyszerűbb ha bocsánatot kérsz,megígéred hogy kijavítod és szépen békén hagyod.Mást úgysem tudsz tenni,és ha a legközelebbi órán pedig kijavítod,és egy ideig a legtöbb tantárgyból jó jegyeket viszel haza akkor pár napon belül mintha mi sem történt volna,és legközelebb pedig ne mond el a rossz jegyeidet csak ha már ki is javítottad őket. :)

Sok sikert a továbbiakban! Hajrá!! :) :)

2011. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Én kb már köpök arra, hogy mit mond. Tudom, hogy ki tudom javítani.

Szintén gimi 2. osztály

2011. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Jaj, de nagy bűn egy egyes... Viszont, ha e miatt meg buksz anyukád szerint akkor több is van, tanuljál. De azért az sem normális hogy e miatt sír az anyukád...
2011. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Kérdezd meg tőle, hogy "anya, ezt szeretnéd, vagy ettől félsz?" Biztosan abba fogja hagyni ezt a buta hisztirohamot (mert ez az, semmi más). Szeptember 24-e van! Könyörgöm! Jársz vagy két hete iskolába? Hol van még a félév?


Anyukának meg kell szépen mondani, hogy a nyavalygás helyett azon gondolkodjon, hogyan tudna neked ténylegesen is segíteni. Pl. magántanárhoz járhatsz, vagy esetleg lehetsz kolis, ahol vannak tanulócsoportok; ha nem, akkor a legjobb barátnőddel vagy barátoddal összejártok matekozni (és tényleg matekoztok is!). Sokféle megoldás van. Egy a lényeg: csinálni kell; és a nyavalygást le kell állítani.


Ha semmi sem segít, és úgy érzed, hogy anyukád nyavalygása nagyon sokat húz lefelé rajtad, és nincs külső támaszod, akkor tessék elmenni egy iskolapszichológushoz vagy egy ifjúsági pszichiáterhez! Akkor más oka is van annak, hogy nem megy a matek!


By the way: apukád hol van? Ha van, akkor nagyon jó volna, ha melléd állna, és leállítaná anyukád buta hisztirohamait!

2011. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem a négyesért sírnak.. egyest soha nem kaptam pedig gimi 4. osztályába járok, de megértem am őket, mert olyan pályára készülök.. muszáj strébernek lennem :D javítsd ki minél előbb és akkor nem fognak panaszkodni.. előfordulnak ilyen szivatós dogák, amiket csak a zsenik élnek túl, valszeg ez egy ilyen volt.

sok sikert a javításhoz!! :)

2011. szept. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!