Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy sráccal találkoznék...

Egy sráccal találkoznék 16:00-18:00 között valamikor. Hogy vegyem rá anyámat, hogy elengedjen? 17l

Figyelt kérdés
Félek, hogy nem fog, mert sötét lesz, és a srácot sem ismeri.
2011. okt. 29. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Télen délután 4 órakor is sötét van. Akkor majd nem teheted ki a lábad a lakásból. Azért 18 óra egy 17 éves lánynak még egyáltalán nincs késő. Talán ezt kéne elmagyaráznod anyukádnak.

Nem vagyok hive, hogy egy 17 éves lány állandóan az éjszakában csavarogjon, de ez azért még nekem is túlzás. 17 évesen nem jársz moziba, diszkóba? Mert ezek mind esti programok.

54/N

2011. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Mondanám, hogy mond azt, hogy ÁTMÉSZ az egyik BARÁTNŐDHÖZ, de nem mondom. Mert nem szabad hazudni. Tudom is én miért. Meg 17évesen még kislány vagy...Vagy mi. Szóval maradj otthon.
2011. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
17 évesen már nem igazán kértem engedélyt, csak közöltem hogy megyek, dolgom van, majd jövök. Nem kell mindent tudnia. Menj el és kész.
2011. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
85%
Hívd át magadhoz!
2011. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Lassan felnősz, itt az ideje, hogy anyukádban is tudatosuljon ez. Szerintem semmi baj nincs azzal, ha azt mondanád, hogy találkozol egy ismerősöddel, de ne aggódjon, időben hazaérsz.

Én sem mondom el mindig, hogy kivel, hova, meddig megyek. És sosincs belőle probléma, persze ha rákérdeznek, megmondom, meg úgy szoktam elmenni, hogy megmondom, hogy pl. 6-7 óra körül jövök, vagy valami, hogy azért tudjanak valamit a szüleim.

16/L

2011. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

ha nyilvános helyen (plázában, kávézóban) találkoztok, akkor nyugodtan mondd el neki ezt, mondd h pontosan hol leszel, és mikorra mész haza.

mondjuk a saját érdekedben nem térnék el a mondottaktól, tehát nem kéne a sráccal elkószálni másfelé, nehogy gond legyen belőle.

üljetek be valahova, dumáljatok, aztán a megbeszélt időre menj haza.


ennyi idősen én is randizgattam, anyumnak megmondtam hogy a közeli plázába megyek, találkozok egy sráccal, és emberi időben haza fogok érni. elengedett, mert tudta, hogy nem kamuzok. nem is éltem vissza a bizalmával.

2011. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Randi? Akkor elmondom a tutit:)

A srác elmegy érted, hozzátok, és bemutatod a szüleidnek. Elmondod (még jobb, ha a srác mondja el), hogy hová mentek, és mikor fogsz hazaérni.

Tök felesleges lenne hazudni. Én így 26 évesen is őszinte vagyok a szüleimmel:)

2011. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 évesen nem engedélyt kértem, hanem megbeszéltem az anyukámmal, mikor vagyok, és hol.

Így ő is nyugodt volt, és én is élhettem az életemet.

2011. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!