Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem kidobta az anyámat...

A feleségem kidobta az anyámat az autóból! . Most nagyon dühös vagyok rá! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Édesanyám azt mondta délután sírva hogy elmentek vásárolni.. És ideges lett rá förmedt és megállt az autóval és kitette!!Nekem kellett érte menjek, még nem ért haza a feleségem.. Ti mit tennétek? Köszönöm a válaszokat! 30F
2011. okt. 21. 19:02
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg a feleségedet miért tette? Először tisztázni kell a helyzetet aztán cselekedni.
2011. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
23%
A feleségeddel beszélgess el,mert az ilyen viselkedés minősíthetetlen. Bármit mondott vagy tett az anyukád,akkor sem rakhatja ki az autóból!
2011. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
92%
Addig ne tervezgess semmit, míg nem hallottad mindkét felet. Lehet, hogy jogos amit az asszony tett.
2011. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
91%
Először beszélgess e velük aztán cselekedj.
2011. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
95%
Leülnék mindkettőjükkel megbeszélni a történteket,ahhoz ,hogy valakit kitegyenek az autóból nagyon nyomos ok létezhet,kérdezd meg anyukádtól,hogy mit mondott szegény feleségednek.
2011. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
91%

Elöször is kérdezd meg a feleséget is, hogy mi volt az oka. Ugyanis ha pl annyira idegesiti, (pl. mert veszekszik,kiabál, beleszól a vezetésbe), hogy nem tud figyelni az autóra, akkor jogos.

GOndolom, ez nem megszokott dolog, mert különben nem lennél meglepödve.


De MINDENKÉPPEN hallgasd meg a másikat is, ugyanis a legtöbbször elég eegyoldalúan mesélik el az emberek a történetet.

2011. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
94%

Ha már EGYÜTT mentek el vásárolni, feltételezem nincsenek olyan nagyon rossz viszonyban. Kérdezd meg a feleséged, hogy mi történt, bár én már látom lelki szemeim előtt, hogy édesanyádból előjött a tipikus anyós, valószínű valamivel megbántotta, esetleg kritizálta a feleséged!

Egyébként ilyen szituban én is kiraknám anyósom városon belül, mert azért egy autópályán még őt se hagynám :))

2011. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
72%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:06


Te kis naiv....



Kérdező, várd meg a feleséged válaszát is erre az ügyre, mert hidd el szerintem nem ok nélkül tette. Tényleg nem sok minden ad okot arra, hogy az anyóst kitegyem az út szélén, de nekem is be tudott már szólni olyat, hogy faképnél hagytam egy bevásárlóközpontban.

A feleséged eddig nem mondta neked, hogy anyád esetleg otrombán viselkedik vele?

2011. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
90%
lehet, h anyukád hergelte, lehet, h nem is volt igaza és a párod jogosan háborodott fel. de megállni az útszélén és kitenni a kocsiból egy idős asszonyt, aki nem mellesleg a szerelmem édesanyja, hát, nem is tudom, mit kellett volna anyósnak mondania, hogy egy ilyen megalázó tettet jogosnak tartsak.... egy szó mint száz, csatlakozom a többi hozzászólóhoz: aalaposan beszéld át a történteket mindkt féllel, mert ennél azért jóval összetettebb az ügy. csak a tényeket hallottuk, az okokat nem
2011. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Igen mindenképpen meghallgatom őt is csak igen az édesanyámat nem a városon belül hagyta..
2011. okt. 21. 19:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!