Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet felkészülni arra,...

Hogy lehet felkészülni arra, hogy egyedül fogom leélni az életem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 01:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudni kéne, hogy mi vezetett el téged eddig a gondolatig, ami feltehetően nem reális.
2011. szept. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok,két kegyetlenül rossz kapcsolat után belátva,hogy csúnya vagyok,átlagos aggyal.Számtalan társkeresős kudarc után beletörődtem már.
2011. szept. 25. 01:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez a te választásod, vagy csak átmégy épp valami lelki traumán, és ezt gondolod ?

Kicsit ha részleteznél talán jobbakat tudnánk írni.

Mindenesetre fel a fejjel ! És nem vagy egyedül !!! Ha esetleg nem is élsz senkivel, az még nem jelenti, hogy egyedül vagy.

2011. szept. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Oké figyusz, azt hogy kinek mi a szép ne döntsd el jó ?

Magadról persze lehet véleményed, de ha valaki netán leszépez, lejópofáz, vagy valami pozitív, akkor nehogy tagadd !!!

Szóval ne arra készülj még szerintem, hanem hagyd a társkeresőket, meg a direkt keresést egy kicsit. Csak legyél, és ha hozzádszólnak, ne arra gondolj egyből, hogy összejönni e vagy sem, hanem csak beszélgess. Remélhetőleg van melóhelyed, ott is rádtalálhat, (most hogy te rátalálj, azt hagyd kicsit pihenni) ha elhív valaki valahova menj, add át magad a lazításnak, és egyszercsak észre sem veszed, és ott lesz ni.

Most magad alatt vagy tudom, de egyszer fent, egyszer lent.

2011. szept. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szüleim nincsenek,egy testvérem van de ő megkért ne keressem,mert jó családba nősült és kínos neki a rokonságom.Barátaim mind családos anyák férjjel.Teljesen egyedül vagyok.
2011. szept. 25. 01:42
 6/13 anonim ***** válasza:

"Szüleim nincsenek,egy testvérem van de ő megkért ne keressem,mert jó családba nősült és kínos neki a rokonságom."

Ilyen egy testvér? :(

2011. szept. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem őt!Néha titokban meglesem a családjával:)Annyira boldognak látszanak,szép kisfiú,szép feleség,új lakás,jó állás.Én örülök,hogy neki sikerült.:)
2011. szept. 25. 01:59
 8/13 anonim ***** válasza:

Ú de szemét a tesód, ezt nem tudom elképzelni az én tesóimról :/


DE: ÉS ha tényleg csúnya vagy? Körülnéztél már a strandon, utcán, bárhol? Olyan döglesztő pasik mászkálnak csúnya lányokkal, h csak kapkodom a fejem! NA meg fogadjunk h nálad csúnyábbaknak is bejött már a joli joker :) Fel a fejjel! Amúgy meg lehet h nem is vagy csúnya, csak te gondolod ezt! :)


De h válaszoljak is: egyszerűen csak legyél, foglalkozz magaddal, csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, fogadj be egy kutyát, v két macskát- ők a legeslegjobb társakés rögtön nem leszel egyedül :D- és azért járj nyitott szemmel!

2011. szept. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy annyira csúnya, de nekem van egy igazán csúnya fiú ismerősöm, mindig talál társat. Egyébként a testvéred egy bunkó. Ne add fel, rossz helyen keresgéltél.
2011. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Undorító testvéred van már ne is haragudj.Kínos neki a rokonságod...Elszáll az agyam...mindegy,ezt inkább hagyom.

Vegyél valami háziállatot,ha van időd olvasgass,alakíts ki egy hobbit.És ne add fel,37 évesen még túl fiatal vagy ahhoz,hogy ilyenre gondolj.Az önbizalmadat sem ártana erősíteni,mert amit gondolsz magadról,a környezeted is észreveszi,és így akár az esetleges hölgyeket is elriaszthatod.Fel a fejjel,attól,hogy nincs párod az élet még nem áll meg!

2011. szept. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!