Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német alapfokra mennyi idő...

Német alapfokra mennyi idő alatt lehet felkészülni egyedül?

Figyelt kérdés

Már tanultam a németet, úgy gondoltam átismétlem a Start!1-et aztán meg különtanárral rámegyek a szóbelire.

Tudom hogy kakát sem ér, de diplomához kell... :(

3-4 hónap elég rá?


2010. okt. 7. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

3-4 hónap? Attól függ, hogy milyen régen és mennyire alaposan tanultad a németet. Ha nem olyan régen és a nyelvtan is megy, akkor igen. Persze nem hetente egyszer leülni, hanem ha lehet minden nap érdemes foglalkozni vele egy keveset (többször kevesebbet mint egyszerre sokat, így jobban meg is marad az anyag). Mindenképpen írj/gyakorolj teszteket is, és akkor ez működőképes lesz.

Ha a szóbelihez tanárt kérsz, úgy meg még nagyobb esélyed van, ha segít valaki, gyakorol veled.

És max. fél év, időbeosztásodtól, szorgalmadtól függően.

Sok sikert!

2010. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!