Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu egy másik városba akar...

Anyu egy másik városba akar menni dolgozni, mert itt nem talál semmit. Kiborultam!?

Figyelt kérdés

Szerintem találna. Csak nagyon el akar már menni innen. Itthon a szüleim nem beszélnek egymással egy szót se borzalmas a viszonyuk csak megtűrik egymást.

Én most fogok elmenni másik városba dolgozni ezt még úgy ahogy feldolgoztam, de hogy anya itt hagyja a testvéreimet azt nem nézem jó szemmel. A legkisebb testvérem 15 éves.

Összevesztem anyuval nem sértés miatt mondtam neki, hogy nem akarom, hogy elmenjen, de nem lehet vele beszélni rögtön támadott. Mit csináljak?


2011. szept. 25. 11:56
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Meg vagyok fázva fáj a fejem, torkom, folyik az orrom stb. Holnap korán utazok erre most ezt csinálja. Ki tudja mikor látom újra és most veszekedést provokál.

Most érzem igazán, hogy jól döntöttem azzal, hogy lelépek, mert idegileg így is sokat köszönhetek a kis családomnak.

2011. szept. 25. 11:59
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Abba mi a baj hogy másik városba akar dolgozni? Nehogy azt hidd hogy olyan könnyű munkát találni, miért nem lehet elhinni hogy ott ahol most van nem talál? Nagyon sokan másik városban dolgoznak nem pedig ott ahol élnek. A legkisebb testvéred 15 éves. És? Nem 5 éves gyerekről van szó, el tudja már látni magát. Nem értelek!
2011. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem dicséretes, hogy hajlandó ekkora lépést megtenni csak azért, hogy munkát találjon. Nem olyan kicsi már a legkisebb tesód sem. Ezen kár kiborulni.
2011. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%

Attól hogy másik városba megy dolgozni nem jelenti azt hogy ott is fog lakni, ha csak nincs olyan 1-2 órányira a lakóhelyedtől.

Én ahol élek kisvárosban itt sincs semmi munkalehetőség, legközelebb ahol munkát találtam főleg ami megfizet és jó is az a lakhelyemtől közel 40 km-re van tőlem. Igaz autóval járok bő 30-35 perc alatt odaérek ez a szerencsém. De akkor is próbálok itt a saját városomban vagy a szomszéd városban munkát találni de semmi remény.

Amúgy nem értem miért akadtál ki ezen. Én anyum naponta 1 órát buszozik azért hogy dogozhasson mégis itthon van munkaidőn kívül simán túl éljük ezt. 14 éves húgom feltalálja magát elvan ő itthon egyedül is. Szerintem a te 15 éves tesód is kibírná ezt ha nem akartok éhen halni, sajnos ebbe a világba muszáj minden lehetősége3t megragadni.

2011. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad, hogy megromlott a szüleid kapcsolata.

Nagyon jó lépés. Állása is lesz és vagy megjavul a kapcsolatuk, vagy kezdenek mindketten új életet.

Neked miért jó ha ott szenvednek és mint írtad kiborítják a gyerekeiket.

Ha rendes a muterod és talál melót biztos viszi a gyerekeit is.

2011. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Azzal van a gond, hogy még csak hetente se tudna hazajárni. Folyamatos munkarend 4 műszakban. 2-3 óra az út közvetlen járattal ezzel van a gondom!!!
2011. szept. 25. 12:13
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
De valahol lakni csak fog. És hidd el ez így lesz a legjobb főleg ha rossz már a kapcsolat. Ha annyira vele akarsz lenni akkor költözz te is oda, vagy a testvéreid mit tudom én. De az sem megoldás ha otthon ül és tűrik egymást apáddal mert akkor még rosszabb lehet és könnyen kerülhet depresszióba.
2011. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%

Miért van az,hogyha a szülők pokolban élnek,csak megtűrik egymást,és az egyik szülő rájön nem így akarja élni az életét ami még hátravan,akkor a felnőtt gyereknek nem tetszik,és rögtön ellene van.

Miért baj az,hogy anyud másik városba menne melózni?Hiszen te is más városba mész..Amit te megtehetsz azt anyud nem teheti meg??Nem 3 éves a testvéred,15 évesen már nyugodtan egyedül lehet hagyni pár óráig.

Komolyan ha neked pokol lenne az életed a párod mellett,nem akarnál változtatni,vagy menekülni egy kicsit belőle?? Akkor miért baj,ha anyud ezt teszi??Nem qrvának megy el,nem hagyja el a gyerekeit,csak egy kis szabadságot,nyugalmat akar,és dolgozni..

2011. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Az öcséim képtelenek ellátni magukat. Apám is képtelen ellátni őket csak szórja hülyeségekre a pénzt. Ki tudja milyen életük lesz itthon. Sztem kaja sem lesz ha anyu nem lesz itthon. Mindent ő csinál én tudom, hogy nélkülözhetetlenen a családból.

A szüleim kapcsolata menthetetlen és pont ezt nem ragozom.

2011. szept. 25. 12:17
 10/32 anonim ***** válasza:
54%

Anyád egy önálló személyiség. Elég sokat foglalkozott veletek, hogy most joga legyen kicsit magával törődni. Sztem kissé önzőn állsz hozzá. Ha úgy érzi, most neki ez lenne a legjobb, akkor támogatnod kéne, nemhogy még ordítoznod vele. Csak a magad és tesóid érdekét nézed. Azért, mert egy nő anya, akkor onnantól ő már nem létezik boldogságra törő emberként?

De veletek nyilván ezt meg kéne beszélnie, hogy erre neki most miért van szüksége. De ha így álltok hozzá, hát ne csodálkozz...

22/L

2011. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!