Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a párod nélkül...

Elmennél a párod nélkül külföldre 5 hónapra dolgozni?

Figyelt kérdés
Elég rossz anyagi helyzetben vagyok és muszáj lenne kimennem de viszont úgy tervezzük hogy együtt megyünk utána ha haza jöttem...neki még suli van és áprilisba végez vele.szóval nem tudom hogy megvárjam e és menjünk együtt vagy menjek ki előre és amikor haza jöttem vissza megyünk egyből??te mit csinálnál?
2011. nov. 2. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj ki mindenképpen! A volt páromnak is ezt tanácsoltam és sokkal jobb lett az élete, mondjuk mi 6hónap után szétmentünk, de nem ez volt az ok, hogy kiment! Mire utánad megy legalább Te már sok mindent tapasztalsz...
2011. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ma 10:37


Biztos nem azért lett vége??Én nagyon félek hogy elveszítem a páromat...fontos nekem de tudom hogy itt nem jutunk egyről a kettőre és muszáj megkockáztatnom,bár érzem olyan erősnek a kapcsolatot de nem tudom milyen hatások fgonak ott érni és hogy viselem és hogyan tudjuk majd átvészelni a nehéz időszakokat...mert biztos lesznek hullám völgyek...

2011. nov. 2. 10:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp menj, ha teheted! Neki is jobb lesz, ha nem ismeretlenbe megy, hanem már "előkészíted a terepet".

Sok sikert. :)

2011. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj. Nehéz időszak lesz, az biztos, de akkor is nehéz, ha együtt mentek ki. Mi is együtt mentünk a párommal, hát nem volt éppen zökkenőmentes időszak a kezdet, hiszen jobb híjján minden hülyeséget a párján vezet le az ember. Nem tudom, hova mennél, de gondolom nem a világ végére... Ott van néhány hétvége, amikor párod kimehet hozzád, vagy te hazajössz, lehet találkozni havonta 1x-2x. Távkapcsolatok is működnek így.
2011. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk már elmúlt a szerelem. Át lehet ezt vészelni simán a mai világba(telefon, internet) napi szinten tudod vele tartani a kapcsolatot. Gondolom időközönként haza tudsz jönni, bár attól függ hova mész.? Mi két hetente hétvégén együtt voltunk. De Én ennek ellenére is azt tanácsolom menj ki és ha tényleg szeretitek egymást semmi baj nem lesz, ha igen akkor annyit is ért, de neked mindenképpen jobb lesz mint itthon. Hány évesek vagytok egyébként?
2011. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 11:06


én 26 ő 21 éves én vagyok a férfi

2011. nov. 2. 11:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Én semmi kép nem mennék ki párom nélkül. És fordítva is ez a helyzet. Mivel nálunk is aktuális most a külföldi munka.

Hiába tudjuk, hogy komoly és biztos lábakon áll a kapcsolatunk és a közös jövőnk, de nem bírnánk ki még 1 hónapot sem egymás nélkül.

2011. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A tanácsom az, hogy igen ne is gondolkodj, mert sokkal jobb anyagi körülményt tudtok így bíztosítani amiben nyugaodtabban élhettek. Ez persze áldozatokkal jár. Én (27/N) 2 éve vagyok együtt a párommal 3 hete ment külföldre dolgozni. Január 20-ig nem jön haza. Elég nehéz de ahogy ő is mondja "valamit valamiért". Természetesen a terv az hogy utána megyek én is, mert hosszú távon nem tud így működni egy kapcsolat. De ha a kapcsolat kiállja ezt a próbát az csak erősebbé teheti szerintem. sok sikert

2011. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond, általában az van, hogy elmúlik a szerelem, és szerintem nem feltétlen azért, mert nem tudnának együtt egy szép jövőt leélni. Egyszerűen ez a természetes, kevesen tehetik meg,hogy havonta találkozzanak, nem tudom te megtehetnéd e. Egyszerűen ha nem beszélgettek, akkor nem az életed része, ez ilyen egyszerű, én átéltem már ezt. Most külföldi párom van, fogom magam és megyek vele, majd ott folytatom a sulit, mert én tudom már, hogy ez nem életképes, és ő az életem értelme.
2011. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ez ugyan már 10 éve volt de én kimentem nélküle 8 hónapra Angliába dolgozni, mikor hazajöttem ugyanott folytattuk addig is hetente telefonáltunk, levél, akkor még a net elég kezdetleges volt, és így is kibírtuk azóta már 5 éve házasok vagyunk! Szóval ha tényleg egymásnak vagytok teremtve, akkor ez nem vethet véget a kapcsolatnak!
2011. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!