Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy olyan emberben...

Volt olyan hogy olyan emberben csalódtál akiből soha nem nézted volna ki?

Figyelt kérdés
kapcsolat tekintetében gondolom, hogy olyan férfiban/nőben csalódtál akiről soha nem gondoltad volna hogy pl. megcsal, vagy nem is szeret csak megjátszotta valamilyen érdek miatt, szex vagy anyagiak miatt. volt ilyen?
2011. szept. 25. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.ráadásul az állítólagos bnőmmel csalt meg.De úgy hogy a "bnőmnek" is volt egy kapcsolata.A két srác osztálytárs volt.Majd találkoztunk 4esben.És végül kiderült hogy közben ők találkozgattak...
2011. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, a páromban, de nem ilyenek miatt. Azt hittem és sokáig ő is bizonyította, hogy már érett, komoly férfi, imádja a gyerekeket, családcentrikus, nem kicsapongó stb.

Már van egy gyerek, most vagyok várandós a másodikkal, erre bizonyosságot kaptam, hogy a fent leírtak csak tündérálom volt, az alkohol fontosabbá vált számára, mint a családja. Most veszít el minket.

2011. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igen, volt. Sose felejtem el, mennyire jatszotta, hogy szeret. Ja, addig amig nem rangatott be az agyaba... Olyan buta voltam.

Mostanaban a ferjem is furan viselkedik. Vannak dolgai, amik eddig nem voltak. Mar 7 eve vagyunk egyutt, van ket gyerek is. Eddig nem volt gond, csak most kezdodik. Mi lesz ebbol...?

2011. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,volt.Naív voltam, elhitette velem mennyire szerelmes belém, és közben összefeküdt minden nővel aki szétette neki a lábát...Nagyon nagyot csalódtam benne. Eleinte nem ismertem,és nem gondoltam volna róla,később mindenki mondta ne foglalkozzak vele, de senkire nem hallgattam.


Utána a következő páromban is csalódtam. Végig azt hittem milyen boldogok vagyunk,egyszer csak a fejemhez vágott néhány dolgot,hogy ez se tetszik bennem,az se...

2011. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is valahogy így jártam, mint a 17.59-es válaszoló. Első komoly kapcsolatom.. Azt hittem minden tökéletes néhány apró vitát leszámítva és milyen szerelmesek vagyunk. Plusz megdönthetetlen hitem volt abban, hogy nem csalna meg sose, mert az előző barátnője többször is megcsalta. Így ő már tudja milyen érzés és nem bántana meg vele. Hát igen.. naív voltam. Ha minden igaz az első alkalom más nővel nagyjából 5 hónap után be is következett. Amit csak az első évforduló körül tudtam meg, aztán kiderült még egy-kettő. Persze még én voltam a szemét mert rájöttem. Na de a kis hülye fejemmel vele maradtam és még meg is magyaráztam, hogy csak azért volt mert akkoriban sokat vitatkoztunk, a másik meg azért mert részeg volt stb. stb. A közel három év alatt sok nő ügy kiderült, és végül még így is én lettem kidobva. Természetesen egy újabb nő miatt. Persze a saját hülyeségem volt, hogy ezt eltűrtem. De elkövettem azt a hibát, hogy azért mert első nagy szerelem mindent elviseltem és mindig bíztam benne, hogy megváltozik.


Na igen, ez nagy csapás volt.. Azóta se mertem senkihez se közel kerülni. És el se tom képzelni milyen lehet mikor tényleg bízol és bízhatsz is a párodban...


23N

2011. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!