Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok már olyan emberben...

Csalódtatok már olyan emberben, aki nagyon fontos volt nektek és 100%-ra megbiztatok benne?

Figyelt kérdés
Hogy csalódtatok benne? Mikorra tudtatok megbocsátani?
2011. aug. 21. 22:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem bocsájtottam meg neki, soha nem is fogom, nem is tartom ezekkel az emberekkel a kapcsolatot.

Aki egyszer eljátszotta a bizalmam, abban nem tudok mégegyszer megbízni.

2011. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A legeslegjobb barátnőmben. Elárult és átállt azokhoz, akik az előtt az ,,ellenségeink,, voltak. Ez 4 és fél éve volt. Még mindig nem tudtam neki megbocsátani és nem is fogok. Mondjuk ő nem is kérte...
2011. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen.Csak én voltam neki hónapokig senki nem foglalkozott vele addig én voltam a legjobb barátja stb aztán jóra fordultak a dolgai és onnantól kezdve a régi nagy barátaival lett megint és mindenki más előtt úgy viselkedett velem mint a kutyával...mások előtt piszkált és megbántott..nem nagyon de azért elég bunkó volt.persze amúgy még mindig számított rám...összevesztem vele miatta,utána nem beszéltünk most pedig mivel van egy hely ahova mindketten járunk úgy viselkedek vele mint a többiekkel.Nem vagyunk legjobb barátok csak simán barátok és néha beszélgetünk rendesen majdnem mint régen de annyira nem.szóval nem tud nagyon megbántani/leégetni mások előtt,igaz szerintem már nem is akar,de rosszban sem vagyunk (:
2011. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha masik vétett ellenunk, elárult, azt nem is lehet az ő közeledése, lelki részvétele nélkul megbocsátani...

Ez felesben megy!

2011. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ja és még volt valaki évekig legjobb barát aztán megváltozott minden,ez kb egy éve volt azóta sem (22:47-es voltam)
2011. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
márhogy az első 22:47es
2011. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, egy haveromban, akibe szerelmes voltam (vagyok?). Én is tetszettem neki, de valahogy elmentünk egymás mellett... Mikor szerettem volna végre őszintén beszélni a dolgainkról, lerázott.


Emberileg is csalódtam benne, legjobban az fájt, ahogyan lepattintott, pedig azt hittem, fontosak vagyunk egymásnak emberként. Tévedtem. (Tehát nem elsősorban a szerelmi szál miatt csalódtam.)


26/N

2011. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
84%
Mindenki csalódik legalább egyszer valakiben aki fontos volt neki, ilyen az élet. Megbocsátani meg lehet, de elejteni nem.
2011. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
-elejteni +elfelejteni
2011. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Saját magamban csalódtam, amiért annyira megbíztam abban az illetőben. Csalódtam az emberismeretemben.
2011. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!