Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor miért csalódtál saját...

Mikor miért csalódtál saját magadban a legnagyobbat?

Figyelt kérdés

Remélem érthető a kérdésem.

Mit tettél csináltál, amivel így utólag belegondolva csalódtál magadban?

Vagy ha titok, elmondod?


2011. szept. 14. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amikor késon jottem rá hogy lehetett volna koztunk vkivel vmi, sajnos osszejott valakivel! Mert én csak húztam az idot :S
2011. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bíztam valakiben 100%ig, akiben -utólag jöttem rá-, nagyon nem kellett volna.

Pont ellentétes a sztori az első válaszolóval, összejöttem vele, de életem legboldogtalanabb napjai voltak.

2011. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amikor tudtam, hogy a párom kihasznál, de szándékosan szemet hunytam és bemagyaráztam magamnak, hogy boldog vagyok. Holott gyenge voltam és manipulálható.


Azóta értettem meg, hogy miért nem lépnek ki a kapcsolatukból azok a nők, akik hasonló cipőben járnak. Jó kis lecke volt.

Azóta kirúgtam, de alaposan megszenvedtem az árát.

2011. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amikor nem tudtam kiharcolni már kiskoromban sem anyáméktól,hogy had mehessek abba az általános iskolába ahova szeretnék,hogy majd később abba a gimnáziumba se mehettem,ahova szerettem volna-mert szintén nem tudtam rájuk hatni,és hogy végsősoron mikor a felvételi papírokat kellett egyetemeknek elküldeni,akkor sem küldhettem el oda,ahova szerettem volna...Most csúszok egy olyan egyetemi szakkal,amihez semmi kedvem,de megteszem,hogy had örüljenek a szüleim...Innentől kezdve az egész jövőm másként kell építeni,mint ahogy elterveztem :) De sebaj,valahogy túlélem és kihúzok 3év múlva külföldre...
2011. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Itt az enyém, ha valakit érdekel.

Ha már valaki olvasta, bocs. Nem akarok senkit untatni, csak a vélemények érdekelnek.

Köszi

2011. szept. 14. 12:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Annyira kibuktam egy pasi miatt 18 évesen, hogy leittam magam a sárga földig, összesmároltam egy haverral, végighánytam a hazafele utat. Jó, sok tininék ez egy normális hétvége, de én nem voltam olyan. Sokáig nagyon szégyeltem magam miatta, bár nem ítélt el senki. Igazából nem is amiatt szégyelem magam, hogy úgy berúgtam, hanem, hogy egy pasi annyira padlóra tudott küldeni, hogy így megalázzam magam. De már mindegy, 5 éve volt, a kutya se emlékszik rá(csak én)
2011. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne mondd el ! A tettedért magadnak kell vállalni a felelősséget és feldolgoznod magadban. Megtetted, ez van, utólag már nem lehet rajta változtatni. Ettől még nem dől össze a világ.

Ha elmondod, átteszed a felelősséget a párod vállára is. Persze ezzel Te megkönnyebbülsz, de semmivel nem lesztek előrébb.


Ha esetleg kiderül, ráérsz majd akkor megmagyarázni.

2011. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én bizti elmondanám, nem élhetek hazugságba, és arrol meg nem is beszélve hogy milyen buntudatom lenne.....:S
2011. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Ne mondd el.Nem fog kiderülni.Miért derülne ki?Ne stresszelj ezen,felejtsd el,éld tovább az életed...
2011. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én ezt nem tudom megérteni mindenki miért bíztatja a hazugságra? Nem jobb lenne ha mindenki mindenkivel oszinte lenne, most képzeld el, lehethogy életed végéig ezzel a tudattal fogsz élni? Mindenkinek saját dolga, de én elmondanám, és csakis neked akarok jót, szerintem a buntudat az egyik legfájdalmasabb és legrosszabb érzés! De mégegyszer mondom, hogy ez csak az én véleményem, csak jót akarok :)
2011. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!