Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szeret, vagy csak...

Mit tegyek? Szeret, vagy csak játszik?

Figyelt kérdés
van egy srác akit szeretek, elvileg ő is engem. de az elején elég rosszul kezdtünk. tehát hogy leakart feküdni velem. amit én persze nem akarok még. és ez mind szépen le volt irva a naplómba( tudom nemkéne naplóba ilyent írni, megnántam vagy 1000* ) és anya elolvasta. persze megkaptam az oktatást hogy a fiú csak azt akarja.. lehet hogy igaza van.. de azóta ezt már a sráccal megbeszéltük. és télleg szeretem. de anyum mondanomsem kell hogy nem bírja azután amit a naplómba látott. ráadásul a szüleim a szüleivel sincsennek nagyon jóba. szerintetek valahogy meglhetne oldani ezt? ugy meg nem kaarom hogy titokban járjak a sráccal, mert elöbb vagy utobb kifog derülni, és csak mégjobban nem fogják bírni:/ vagy inkább haggyam a francba?? (bocsi a kérdést egyszermár feltettem.)
2011. szept. 26. 14:05
 1/6 coffeez ***** válasza:

Nem akarlak megbántani,de a helyesírásod..atyaég! Szerintem nem a fiúkkal kellene az idődet eltölteni, úgy tűnik van más pótolni valód..

És igen, csak arra kellesz neki. Azt hittem ez egyértelmű. Hány éves vagy?

2011. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha felém valaki először így közelítene..én hagynám a francba. :)


Nekem mindig bookoltak a fiúk.Majd eljött hozzánk megismerkedett a szüleimmel majd 1 év után már itt is aludt.

Szüleim elfogadták jó vannak olyan beszólásai amit nem kéne de hát iskolában tanulta. :) Nem lehet leszoktatni ez a szava járása...

2011. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

14.

első: ne ilyen válaszokat lécci, kössz.

eztugy 1-2 hónapra miután megismertem kezdte el.

2011. szept. 26. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne kérdezz, ha bizonyos válaszokat nem is akarsz mégcsak látni sem. Igaza van az első hozzászólónak. Egyáltalán ilyen helyzetbe, hogy ezek csak felmerülnek, már ehhez túl fiatal vagy.
2011. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nos először is gondolj arra volt már elötted annak y pasinak csja, és őket is lefektette?? De azért arra is vigyázz hogy lehet hogy csak egy északás kalandor akar és ennyi. Legyetek csak barátok! Sztem!
2011. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaza van anyukádnak! Nem tudom, hány éves vagy, de egy párkapcsolatban jobb előbb alaposan megismerni egymást, és ha a család is elfogadta az együtt járást és a fiút, utána merülhet csak fel az, hogy lefekszetek egymással. Ami több hónap vagy év (életkortól, tapasztalatoktól, céloktól függően). Elég kevés infót adtál, így nehéz válaszolni!

Az viszont jó, hogy nem akarsz titokban vele járni, mert az ilyesmi mindig hamar kiderül és a szüleid utána nem fognak bízni benned.

Anyukád szavait fontold meg, ha valaki, akkor ő 100%, hogy a legjobbat akarja neked!

2011. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!