Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem a szabadidejében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a szabadidejében állandóan számítógépes játékkal (counter strike) játszik (napi 10-12 órát! ). Régebben sportolt, együtt csináltunk programokat, de már semmire sem lehet rávenni, és rám ordít, ha meg merem zavarni benne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 10:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
vegyél 1 másik gépet, és lanon játszatok egymás ellen és verd el és megunja 1 életre
2010. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
0%
Köttesd ki a netet meg amikor nincs a gépközelben csináld lassan a károkat 1 idő után megunj
2010. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Amíg dolgozik add el a gépét. Játszani nem rossz, de ha ennyi időt szán rá az már nagyon nem egészséges. Ennek a negyede is sok napi szinten.
2010. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

volt egy nő, akinek ugyanez volt a problémája, csak ott Warcraft volt a játék [egykutya]... 1 évig türte aztán kiverte a balhét de olyan nagyon, hogy a srác/férfi szülei is feljöttek, azthitték vmi nagyon-nagyon nagy gáz van. Aztán a faszi megemberelte magát, letörölte azt a szart. azóta elmondása szerint csak néha megy fel 1-1 órát akkor is inkább csak beszélgetni.


amúgy igen, vedd rá mindenképpen hogy változzon meg tönkreteszi csak az életét és a tiédet is az ilyen függés.


Régen én is sokat töltöttem ilyen szarokkal, aztán egyik napról a másikra [mivel ez csak baromira akarat kérdése] leszoktam róla... azóta heti 1x néha max fel, de csak azért hogy az ottani cimbikkel beszélgessek.


soha többé nem akarnék visszaszokni.

2010. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

akk olyan mint Én.:D

Feleségem örökké ossza hogy ne játszak annyit a CS-vel.

mert régen mennyit sportoltam meg a közös programok meg stb...

de nem érti meg hogy a játék fontosabb...:S:S

mind1.:)

remélem segítettem.:)

de most megyek jáccani Ő meg had főzzön azért tartom.:D

2010. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Fogj egy mágnest és érzéssel simogasd a vinyóját, míg dolgozik. 5 perc simi elég neki. Ha esetleg megint feltelepítené azt a szart (itt gondolok a windows-ra) és aztán a counter strike-ot akkor megint jöhet a mágnes. egy idő után megunja.
2010. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
nekem ezt csinálná meg a feleségem...lehet h többet nem tudná használni a kezét.:D:D:D
2010. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
de 11:44 gondolkodj már egy kicsit légyszi egy csomó ip-cím elveszhet...és nincs fenn minden szerver game-monitoron...:S:S
2010. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11.49 jajj de hülye vagy xDDD
2010. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
mért is?
2010. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!