Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy kidobtam?

Jól tettem, hogy kidobtam?

Figyelt kérdés

Két hónapig éltem együtt egy férfival. Pár napja szakítottam vele. Én tudom, hogy jól döntöttem, mert már kezdett megőrjíteni. De kíváncsi vagyok, hogy ti mit tettetek volna a helyemben. Egyáltalán találkoztatok-e már ilyen férfival?

A férfi sofőrként dolgozik. Beosztástól függően 3-4 napot dolgozik egy héten. Amikor dolgozik, akkor az reggel 6-tól este fél nyolcig tart. Ezzel nem is lett volna gond. De a szabadnapjai a következőképpen teltek. 10-kor kelt, akkor evett (nem reggelit, mert az már inkább tízórai volt). Utána általában DVD-t vagy tévét nézett. Egy órakor szokott nálunk ebéd lenni. Utána úgy kettő fél három tájban lefeküdt aludni. Ebből az alvásból kb. hatkor szokott felkelni. Utána megint tévézés. De ha egy film 9-kor kezdődött azt már nem tudta végignézni, mert 10 körül elaludt a fotelban. Másnap ugyanez. Azt még megértettem volna, ha a három munkanap után egy napig ezt csinálja, de ha két munkanap között 7 szabadnapja volt, akkor mind a hét napon ez volt. Gyakorlatilag a 24 órából 18-cat végigaludt. (Nem kóros ennyit aludni mindennap?) (Találkoztam az anyjával, aki 68 éves, de még ő is aktívabb volt mint a fiacskája. Amúgy azt mondta, hogy világéletében ilyen volt.) Én sem vagyok az a felhúzott búgócsiga típus, de azért ennél kicsit több aktivitást várnék egy férfitól. Biztos van akiben felmerül, hogy egyáltalán hogy jöttünk össze. Nos a buszon találkoztunk, és amíg csak találkozgattunk, addig nem derült ki, hogy egy mormota. De az együttélésnél már igen. Szóval ezek után kidobtam.


2011. szept. 26. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Helyes.
2011. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
lehet, hogy depressziós
2011. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Példának kellene állítani a "mert meg lehet tenni egy nőnek ezt" könyvben:) Bár más is így csinálná....
2011. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Végre egy normális nő! Helyes!
2011. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
lehet nem akart veled lenni ezért inkább aludt.
2011. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Bezzeg ha egy nőt dobnak ki ugyanezért akkor már menne a hápogás hogy milyen szemét pasi hogy nem érti meg a nő problémáit és nem alkalmazkodik.
2011. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
A túlzott alvásigény betegség is lehet, ha a pasi nem próbált ez ellen tenni (orvos, stb.) és így képzelte a közös életet, akkor teljesen jogos.
2011. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk meg a barátnőm alszik állandóan!

Na most mit csináljak?

Dobjam ki én is??

2011. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Tehát nem csalt meg, nem volt szemét, meg se vert, hanem aludt a szemetláda???? Egyébként szeretted? Vagy rendes volt veled? Komolyabb kapcsolatra vágyott ő is? Ne haragudj, de az életben nagyon nehéz jó partnert találni, akivel minden rendben van, és aki tisztességesen bánik veled. Ezekről semmit sem irtál. Az enyémet alig látom, folyton horgászik, éjjel-nappal. Hűséges társam évek óta, ez legyen a legnagyobb problémám az életben. Már ha amúgy rendes, érted?
2011. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

"Az enyémet alig látom, folyton horgászik, éjjel-nappal".


Ne haragudj, h megkérdem, de egyébként van gyereketek?

Csak mert ha az én uram ezt csinálná 2 gyerek mellett, azt hiszem, h én már rég kimerültem volna.

Mire utalok ezzel? Hogy aki kezdetben ilyen, egy kapcsolatban, az esetleges házasságban mit fog tenni? ....

Meg a tapasztalat azt mutatja, ha ffiak a kapcsolat elején, vagy amikor az összeköltözés van a "jobbik" arcukat próbálják adni, nekem is mindig segített pl. főzni.

Na, amióta házasok vagyunk, nem nagyon sündörög kifelé a konyhába... de ettől függetlenül sokmindenben segít, nem alszik szinte egész nap....

2011. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!