Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám szexelt a bnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám szexelt a bnőmmel, mind2 kidobtam a házból. Jól tettem?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, melóból hamarabb haza érve kaptam rajta az apám amint a barátnőm/élettársam/menyasszonyom d.gja :S mivel a ház az enyém, mindkettőjüket kidobtam. ez még hétfön történt. apám nemtom hol huzta meg magát, de a (volt) bnőm folyton hivogat h bocsájtsak meg nekik, és h mit fogok szólna akkor ha az apámnak vmi baja lesz mert egyébként gyenge a szíve. K.rni azért tudott, na mindegy.

Szerintetek helyesen tettem hogy kidobtam őket? Ti megbocsájtanátok ezt a bnőtöknek és/vagy az apátoknak?


2011. szept. 27. 17:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igen helyesen tetted (legalábbis én is ezt tettem volna) Elvégre, hogy tudnál vele élni ezek után.
2011. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Jófajta ***** válasza:
dehogy bocsájtanék!! Szép volt ez nem olyan hogy na spongyát rá.. elég kemény dolog. Tanítani való .. mégegyszer szép volt
2011. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Jól tetted.

Bár a Biblia a megbocsátásról ír.

Bocsáss meg nekik! De jó messze.

2011. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad volt! Én a megcsalást soha nem tudnám megbocsátani. Az apámnak se, hogy képes volt ilyet tenni.
2011. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mindkettő pusztuljon!
2011. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Énis úgy gondolom h jól tettem. a lányt látni sem akarom, legalább neki lett volna tartása. pedig el is vettem :S kicsit most megingatottak azzal h az apámnak vmi baja lehet. lehet kegyetlenség vagy csak büszkeség, de akkorsem fogadom vissza
2011. szept. 27. 17:22
 7/26 A kérdező kommentje:
bocs, el is vettem VOLNA
2011. szept. 27. 17:23
 8/26 anonim ***** válasza:
de gáz:D
2011. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Menjen csajhoz apád. Ha dugni jó volt, akkor ott lakni is jó lesz. Majd ápolgassa az exed apád beteg szivét.


Jól tetted, hogy kibaxtad mindkettőt. Én is ezt tettem volna.

2011. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát ez kamú.19 évesen van házad és apád lakik veled...na ne....és rajtakapod apádat, hogy kef*l a barátnőddel.Ez hamis.
2011. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!