Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy buliban ittasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy buliban ittasan le akart smárolni egy lányt, nem történt semmi, de nem rajta múlt. Elmondta ezt, és én kidobtam. Ugye, jól tettem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha én szeretek valakit és hűséges vagyok, akkor részegen is szeretem és hűséges maradok! Ilyen egyszerű.
2011. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha jön az a fiú, aki mindennél jobban szeret, és akivel le akarom élni az életem, akkor azzal semmi ilyen probléma nem lehet...
2011. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. De ne legyetek haragban ezek után, szóval szerintem ne neheztelj rá emiatt a későbbiekben. Mindketten helyesen cselekedtetek. Ő azzal hogy elmondta, te azzal hogy szakítottál.
2011. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy cselekedett jót azzal, hogy elmondta. Több pszichológus és pszichiáter azt rebesgeti, hogy aki bevallja a párjának, hogy megcsalta, valójában a saját bűntudatától akar megszabadulni, és átruházni a terhet a partnere vállára. Az meg, hogy ezért kidobtad, elég nagy butaság volt. !FELTÉVE HA! minden egyéb rendben volt köztetek. Bennünk férfiakban a vadászösztön mindig is megmarad, meg amúgy is... életen át tartó hűséget várni a partnertől, azt hiszem, erősen közelít a lehetetlenhez.

Az nem helyes természetesen, ha mindkét fél fűvel-fával, de egy csók miatt, ami meg sem történt, egy ekkora büntetés nem reális. Egy hét duzzogás belefér, had teperjen, oszt' jóestét.

2011. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted,előző kapcsolatomban a pasim majdnem a saját unokatesólyát smárolta le egy buliba részegen,ám ezt csak szakitás után tudtam meg,ha meg tudtam volna akkor biztos szakitottam volna.Ugyhogy ne aggodj,várd meg azt aki igazán szeret.
2011. febr. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon jól tetted.a pia soha nem mentség a megcsalásra,sőt semmire sem mentség a pia.
2011. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!