Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a törhető sziv medált...

Ezt a törhető sziv medált (aminek egyik fele a lánynál, másik a fiúnál van) szokták még ajándékba adni?

Figyelt kérdés
Vőlegényem most külföldön dolgozik,arra gondoltam meglepem egy ilyen medállal.Graviroztatni is szeretnék bele,de egyenlőre nincs ötletetem.(nem szimpla monogrammra gondoltam)Mondanátok tippeket?
2011. szept. 28. 05:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyen szívet a férjemtől pár évvel ezelőtt,azóta is hordjuk mind a ketten.A graviroztatást feleslegesnek tartom,úgysem nagyon látszódna.
2011. szept. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NYugodtan adj neki, ez nem divat kérdése, hanem kettötk ügye. Graviroztatni szerintem felesleges, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor csak nevet vagy monogramot, minden más valahogy nem passzol ehhez.
2011. szept. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van,egymás neve van belegravirozva.Egy darabig hordtam de letettem,én hordtam az ő nevét.
2011. szept. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne legyen az a tipikus, unalmas ketté tört szív medál...

Lehet kapni olyant, hogy pl. Nap-Hold, Ying-Yang ezek is kettétörősek és mégsem sablonosak.

De ha csak a szív tetszik a Te választásod. Egy férfinek a nyakába jobban illik szerintem egy félhold, vagy egy fél kör (mondjuk Yang) mint egy fél szív. Az olyan tinis, szerintem

2011. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Azt mondjátok snassz a törhető sziv medál?Hát nem tudom...Láttam még,hogy létezik egy medál ami az összetartozást szimbolizálja,ez pedig a horgony.Nekem tetszik,de ezt nők is hordhatják?Mert én mindenféleképpen egyformát szeretnék.
2011. szept. 29. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!