Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne ajándékba venni a...

Mit lehetne ajándékba venni a nagyapámnak?

Figyelt kérdés
Az imádott nagyapám 80 éves lesz és egyszerűen nem tudom mit ajándékozzak neki. Ruhaféle, itóka, könyv kizárva. Ruhára nincs szüksége, mert bőven van. Nem iszik, csak tárolgatná világnak. Könyve meg annyi van, hogy egy könyvtárat meg lehetne tölteni és jelezte is, hogy idén nem kér. Műszaki dolgokhoz nem ért tehát mobilteló, ilyesmi szintén nem jöhet szóba. Az egyetlen biztos pont, hogy tortát sütök. Szívesen fogadok minden ötletet.
2011. okt. 12. 05:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj neki kuponokat kis papírlapokra, amiket beválthat, pl: kedvenc étele és azt megcsinálod neki, vagy egy séta kupon, amivel tesztek egy unoka-papa sétát, múzeumkupon ha érdekli az ilyesmi, ha édesszájú lehet cukrászda kupon is, meg bármi, ami őróla szól. Lehet színház, kabaré vagy operajegy is ha szereti. Esetleg a közös fotókból egy fotókönyv.
2011. okt. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szeret fúrni-faragni, akkor valami ehhez szükséges olcsóbb szerszám-készlet, vagy különböző ötleteket adó rajzos könyv

Ha kertészkedni szeret, akkor azzal kapcsolatosan valami is ismeret-terjesztő könyv

Ne félj, ezek a könyvek biztosan tetszeni fognak neki!

Vagy valami ötletes kis apró-szerszám akár az egyik, akár a másik területhez kapcsolódóan.


Vagy szervezz le nekik egy hétvégi kirándulást (persze, ha anyagilag megengedheted magadnak)

Vagy éppen a szülinapi ebédet (vacsit) felveszed videóra, vagy éppen erről készített fotóalbum (ezt természetesen később kapná meg)

2011. okt. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez, amit belinkeltem nagyon szép és kedves ajándék!

Népszava Születéslap!

Főleg egy idős embernek, aki nosztalgiázhat a gyerekkorán, felidézve az akkori időket, a szüleit, testvéreit.

"Kinek ne esne jól felidézni születésnapján a "régi szép időket". Mit írt az újság amikor édesanyja világra hozta őt, mennyibe került egy gombóc fagyi, hol építették át a körutat vagy a metrót, melyik híres államfő vagy illusztris vendég látogatott hazánkba, milyen időjárás volt azon a bizonyos napon? "


[link]



Típusok amik közül választhatsz:


[link] index.php?do=termekek


Linkelem a megrendelést is:


[link] index.php?do=rendeles&id=uj


Garantáltan meghatódik!

2011. okt. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szervezz vele egy közös napot.


menjetek el délelőtt mondjuk gyógyfürdőbe, utána ebédeljetek meg egy jó étteremben. délután hagyd pihenni kicsit, majd este menj érte és vidd el mondjuk színházba.


Csak ti ketten.


Felejthetetlen lesz.

2011. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mint az 1. válaszoló,csak másként fogalmazva:


Nyilván jó nagyapa-unoka kapcsolatotok van és ezt gyönyörűség csak olvasni is!


Minden ajándéknak annyi az értéke,amennyi hasznot hoz az ajándékozónak és az ajándékozottnak.


Nyilván,tárgyi szükséglete nincs nagyidnak s ami számára érték,az te vagy és a veled eltöltött értékes idő.(Ne feledd:Minden pótolható,de a hátralévő ideje behatárolt. Azt kell megtölteni olyan értékkel,ami örökértékű! Mi az,ami örök értékű?...Ez,egyedül a szeretet.Tudod,a szer-etet,vagyis egy olyan szer,eszköz,mellyel valakinek a testi-lelki szükségletét kielégítheted.)


Keress módot,lehetőséget,hogy gyötrelmes végső útja előtt feltöltsd szívét-lelkét örök értékekkel,melyek feledtethetik annak az ismeretlen útnak a gyötrelmeit!

2023. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még 1 ötlet az 5. válaszhoz:


Nagyapaként visszagondoltam,hogy nekem mi okozott legnagyobb örömöt,amit unokáimtól kaphattam.


Ez,amikor boldognak láthattam őket!


Unokáimat elvittem a "gymbe",a játszóházba,ahol perpétummobilékként futottak,csúsztak,kacagtak.(Vetettem nekik bérletet,hogy amikor nem leszek velük akkor is boldogok lehessenek.)


Te nyilván kinőttél a játszóházból,de te tudod,hogy mi tesz téged boldoggá.

Tedd részessé a boldogságodban! Mesélj neki arról mi tesz téged boldoggá, hadd legyen ő is boldog,amikor téged boldognak lát!

2023. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!