Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszik neki a csaj...

Vajon tetszik neki a csaj ezért hozza szóba olykor ha ez a téma van? Mit tegyek? Van okom félni?

Figyelt kérdés

barátommal 7hónapja járunk.

19vagyok ő21.

És tegnap beszélgettünk az egyik haverjáról aki elég fura velem, annak ellenére hogy van barátnője feltünően jópofizik nekem, én normálisan válaszolok a kérdéseire ő meg egyre jobban nyomul. Kikezdett velem, barátomnak is feltünt, bár mostanság leszállt rólam, le állitottam kicsit.

És mondja barátom mindig h féltékeny rá, de mindig szóba hozza a srác bnőjét h sajnálja meg minden... kajak már tegnap azon vesztünk össze h megcsal-e vele...mert a csaj szóba kerül Ő mondja hogy igen, mert a sráchoz kapcsolódik.

És nagyon begurultam...

Persze a csaj fent van neki msnen régóta...de állitolag csak barátok. a srác csalja a lányt, barátom mindig mondja h sajnálja a csajt...meg ilyesmi


2011. szept. 28. 10:32
 1/9 A kérdező kommentje:
szóval egyből a fejéhez vágtam hogyha már igy sajnálja járjon vele meg d*gja meg őt a pasi helyett...és összevesztünk
2011. szept. 28. 10:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy!!!A pasid tényleg sajnálja a csajt és örülj neki,hogy ilyen normális lelkületű.
2011. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem pasid talál nálad értelmesebbet.

Most komolyan ezen vesztetek össze????

2011. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
te jó ég!!!! kezdem megérteni, hogy a férfiak miért kiábrándultak a nőkből.....
2011. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Idióta vagy..

Nőj fel.

2011. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De egy bunkó, hisztis p..csa vagy! Az ilyenek miatt ábrándulnak ki a pasik a női nemből.

32/N

2011. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valóban azt kéne csinálni a párodnak, meg d.gni összejönni vele és téged meg a p.csába kidobni
2011. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te teljesen hülye vagy :D A pasid jól tenné ha dobna és egy normális lánnyal jönne össze :D:D
2011. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló szituban vagyok, bár rám az egyik haverom nyomul, akinek van barátnője. Én meg azt a csajt sajnálom, mert a haverom ennyire érzéketlen, semmibe veszi kb. Akkor én meg leszbi vagyok? Ne már.
2011. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!