Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S egyes pasik ha meghalljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S egyes pasik ha meghalljak hogy egy csaj lefekudt mar 2 pasival azzal szoba se allnak mert hogy milyen k*va meg nem tom mi, es ok meg vagy 12 csajjal fekudtek le?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

ebből nagy veszekedés lesz. a pasik majd adni fogják az igazat maguknak, hogy ez dicsőség, a csajok meg támadni fogják őket, hogy ők is lehetnek cafkák :)

nyugodtan feküdj le annyi pasival, amennyivel akarsz, csak ne mond el senkinek. még jobb, ha ezt olyan helyen, városban teszed, ami messze van tőled.

2011. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ne halj meg!
2011. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 acel ***** válasza:
36%

élj örökké!

"nem lehet minden lányt megdugni a földön de törekedni kell rá"

én szóba állok mert nagyobb tapasztalata van annak a csajnak aki legalább 10 pasival összebújt mint aki egyel van kitartóan! 22f

2011. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kettő még nem tűnik túl soknak, de ez persze a korodtól is függ.
2011. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ó, mekkora r*banc vagyok akkor én, mert 2 pasival voltam már, és keresem a párom! Aztaaa O___O

Ezt a triviális problémát amúgy még a Barátok Közt-ben is megfogalmazták! XD

2011. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 acel ***** válasza:
Szia borsó milyen volt a szilveszter? üdv acél
2011. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Ja, és még annyi, hogy egy nő nem attól "veszít az értékéből", hogy hány pasival szexelt már, akkor lenne gáz, ha ezeket a pasikat hetente cserélgetné!

Nem tudom, mi kivetnivaló lenne abban, hogy mondjuk van egy 25 éves csaj, aki 18 évesen vesztette el a szüzességét, azzal a sráccal teszem azt, 2 évig volt együtt. Azóta volt egy fél éves kapcsolata, amiben lefeküdt a barátjával, mert az előzővel közös megegyezés alapján szakítottak, mert már kihűlt a kapcsolat.

Ez az egyed fél év után megcsalja, természetes, hogy a lány kidobja, most ott tartunk, hogy kábé 21 éves. Megismerkedett valakivel, akivel együtt volt egy évig, persze volt szex is, és nagyon szerették is egymás, de hopp, a férfi külföldre költözött, ösztöndíjat szerezni, és emiatt szakított a lánnyal.

A csajszi most ismerkedik a negyedik pasassal, ma éjjel lefekszik vele.

Már 4 pasival volt szexuális kapcsolata, de a leírtak alapján nem tűnik ri*bancnak. Elég évente egy is.


És egy barátom mesélte, hogy ismer 2 lányt, akik egymásnak homlokegyenest az ellentéte. Az első egy frankó csaj, kedves, segítőkész, vicces, lehet vele beszélgetni, igazi jó barát, nem bunkó, és tanul rendesen. Viszont 14 évesen vesztette el a szüzességét, és azóta már 3-4 pasi átment rajta.

A második egy igazi kis szemétláda, mindenbe beleköt, mindenkit szívat, mindenkit utál. Rosszindulatú, bunkó paraszt, nem lehet vele beszélgetni, ocsmányul beszél, és még buta is, mert bukik 6 tárgyból. És szűz.

(Ugyanannyi idős a két lány, tizenévesek.)

És nem hiszem, hogy az utóbbi lenne az értékesebb ember.

2011. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Köszönöm kérdésed, a szilveszter semmi újat nem tartogatott nekem, nem szeretem ezt az ünnepet. Gyerekpezsgőt ittam, és itt ültem gyk előtt.

Semmi extra. :D De miért? :)

2011. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy kulcs minden zárat nyit, az mesterkulcs.

Ha egy zárat minden kulcs nyit, az egy sz@r zár.


Komolyra fordítva a szót, 2 srác nem para. Azok a férfiak, akik nem küzdenek semmiféle komplexussal azzal kapcsolatban, hogy az előző pasid biztos jobb volt, még örülnek is, hogy tapasztalt vagy.

Persze nem kell reklámozni a dolgot, nem szeretünk az előző pasikról hallani - csak ha kérdezzük.:)

2011. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
8%

Nem mindegy h a tehén beleszarik a csizmába

vagy csizmával belelépsz a tehén szarba!

2011. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!