Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Kortárs fiútársakhoz" szólnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kortárs fiútársakhoz" szólnék. Mondjátok mért csaj a szex érdekel, és miből gondoljátok, hogy a lányok majd itt gyik.hu-n kapcsolatba (egyáltalán szóba) állnak veletek, vagy bármi? Ha ilyen bunkók vagytok.

Figyelt kérdés

Minden 5. kérdés olyan, hogy valamelyik fiú szexuális dolgokról akar beszélni, csajt keres (persze nem szerelemre...), stb. stb. A baj ott kezdődik, hogy 15-16 évesen lehetne annyi eszetek (legalábbis nekem van), hogy belássátok, a szex igen egy jó dolog, de nem a legfontosabb. Először szerelem kell, utána szeretkezés (nem pedig "dugás, b.szás", és társai).

Ha ilyen kanosak vagytok, hogy erről akartok lányokkal beszélni, szerintem a jó megoldás, hogy elmentek és kiveritek...aztán visszajöttök normálisan. Ha tényleg a farkatok irányít...

üdvözöllek titeket, 15/F


2011. júl. 20. 00:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Én meg hozzád szólnék: Miért gondolja valaki 15 évesen, hogy a párkapcsolatok témakör neki való? Persze nem csak rád vonatkozik, de a párkapcsolat alatt azért nem a tiniszerelmet értjük, hanem annál összetettebb kapcsolatokat. És egyáltalán nem kéne se neked se más hasonló korúnak ide írogatnia...
2011. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

De most miért vagy ilyen?! :)

Olyan cukik, mint egy kis yorki, mikor rámegy az ember lábára és csak tolja és tolja! Hát lenne szíve az embernek arrébb taszítani?! Egy kuvaszra rádörrenek, hogy "NEM", de az ilyen kis nyomikra ráhagyja az ember, élvezkedjen csak! XD XD XD

2011. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mért nem kéne? Neked párkapcsolatod csak 18 évesen volt? Nem a szexualitás témakörbe írtam...ott van az a kikötés, hogy 18+. Úgyhogy lehetnél szíves befejezni az akadékoskodást, vagy akkor már körültekintőbben akadékoskodni. Megtisztelnél!
2011. júl. 20. 01:01
 4/16 A kérdező kommentje:
Másodiknak: ahogy érzed.
2011. júl. 20. 01:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Most hiába beszéljük ezt ki töviről-hegyire, hogy vajon miért lehet ez. Örülj neki, hogy te így látod az életet. Csak annyit tehetsz, hogy véleményvezérként utat mutatsz a barátaidnak, ha ők esetleg nem olyanok, mint te. Ilyen retardált nyomorékok mindig is voltak és lesznek is, sajnos. Persze a lányokat idegesíti vagy röhögnek rajtuk. Mert mást nem lehet tenni. Ők nem látják, hogy mennyire szánalmasak és fogyatékosak ezzel. Csak az ő érzelmi és értelmi intelligenciájukat mutatja. A kutyának nem kell ilyen pasi, nemhogy egy nőnek, lánynak.
2011. júl. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én ezzel nem bántani akartam senkit, csak hátha sok komi érkezik, hogy mekkora gázság, és látja ezt a sok "szexista" (15 évesen szép...nem az, hogy túl kicsi hozzá, hanem már ki kellett volna nőnie...) fiú.
2011. júl. 20. 01:29
 7/16 Dottorre ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Majd 23-25évesen olvasd vissza ezt a kérdésed, és röhögj magadon egy jót. Sajnos nem igaz amit írtál. Persze a te korodban szerintem is ez lenne a normális dolog, nálam is így volt ez. De a valóság az, hogy a jó szex sokkal fontosabb egy kapcsolatban, mint az érzelmek egy idő után. A szerelem sok év után már nincs meg, helyét a szeretet és a kölcsönös megértés és bizalom veszi át, a jó szex viszont fontos ahhoz, hogy egy nő vagy férfi feltétlenül és kizárólagosan a párjával szeresse csinálni, ne keressen mást. Szerencsére nekem érzelmi téren sosem volt problémám, elég szerelmes típus vagyok, de sok ismerősöm van, akiket az általam leírt dolgok tartják csak össze.

2011. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vamp Kat! Én megajánlanék Neked mondjuk 9 pontot :-)
2011. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Dottorénak teljes mértékben igaza van. ;)
2011. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom "mért csaj a szex érdekel"

Te öcsi inkább a helyesírást gyakorolnád.

Vagy olyan kérdéseket írnál ki mint:Hogy kell helyesen írni a MIÉRTet?

2011. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!