Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérhetek távolságtartás...

Hogyan kérhetek távolságtartási kérelmet ( egyáltalán kérhetek-e) kisfiam apja ellen?

Figyelt kérdés
Kéthetenet viszi el, arra tanítja, hogyan kell hazudni nekem( pl. ne mondjon el dolgokat, vagy máshogy mondja el.Mikor hazajön szegény sír emiatt( gondolom, lelkiismeretfurdalása van).Motorral közlekednek, autópályán is.Hétvégén viszi magával a kocsmába, éjfélig,egyig fenntvannak, utána fürdés, fogmosás elmarad.Nem veri, meg ilyesmi, állítólag szereti.Így.Milyen esetben lehet kérni, hogy ne vihesse el?Ez elég indok vajon?
2009. ápr. 27. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ebben a kérdésben csak bíróság dönthet

kapcsolattartás megváltoztatása iránti per

2009. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyébként nyolc éves a kisfiam.A motorhoz mindenesetre még kicsi...
2009. ápr. 27. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:

nem vagy köteles a gyereket oda adni az apának.

Köteles vagy a láthatást biztosítani, de nem vagy köteles oda adni, szóval a láthatás alatt te végig jelen lehetsz. csináljatok közösprogramokat, vagy estére kéresd vissza a gyermeket.

De eltíltást csak bíroságon keresztül kérhetsz.

2009. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Olvasd el ezt!

[link]


Engem sokszor zavar a jogszabály,sokszor igazságtalan,és átt gondolatlan az egész!A gyereket nem a jog szülte ha nem mi anyák,és nem jognak kellene mindenhatónak lenni,ha nem az édesanyák döntését kellene mindenek elött szem elött tartani!Nálunk a nagyszülőkkel vannak konfliktusok sajnos.Most hétvégén is anyós akarta nekem meg mondani,hogy mikor kerüljön haza a 6 hós fiam.Szerintem ennek nem lesz jó vége,mert én nem hagyom a gyerekem.

Egy édesanya

2009. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

a gyermek

nem ingóság

nem dolog

hanem ember


kezeljük is úgy


ne legyen a szülők közötti

csatározások, gyűlölködések eszköze

2009. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11:29-es vagyok ennek van ám egy hátere is története,egy szülő nem csak úgy dönt,hogy kész enyém a gyerek és ennyi,de látod bajba van a gyereked lépned kell!!
2009. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
inkább békülj ki a fiad apjával
2012. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!