Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívemre vagy az eszemre...

Szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Volt párom 1 év után ismét megpróbálná velem. Természetesen volt ez idő alatt több barátnője is,de azt mondta nem működtek.

Ha az eszemre hallgatok akkor nem jövök vele újra össze,mert nagyon mély nyomot hagyott bennem a szakítás.

Viszont a szívem még mindig nagyon húz hozzá. Őt szerettem eddig a legjobban,de ezt nem kaptam viszonzásul a kapcsolat alatt.

Nézeteltérések miatt lett vége,több dolog volt ami nem működött,amiken lehetne változtatni.

Lenne értelme megpróbálni? Vagy tényleg csak a töltött káposzta jó felmelegítve?


2011. szept. 28. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az eszedre halgass.

Nem magához a férfihez ragaszkodsz, hanem ahhoz hogy valakivel ismét olyan jó kapcsolatod legyen amilyen a tiétek volt..ha egyátalán kérdés benned hogy megpróbáljátok-e, akkor már nem sok értelme van..

2011. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát nem ismerlek titeket, de ebből a pár mondatból nekem az jött le, hogy az ESZEDRE hallgass.
2011. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki szakajtott? A csávó, gondolom.
2011. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,ő szakított. Nem merült volna fel bennem ez a kérdés,ha nem lett volna ez idő alatt senkije. Mert másként biztos,hogy szó nélkül igent mondanék...
2011. szept. 28. 18:58
 5/10 anonim válasza:
Ha több dolog miatt nem működött, akkor Te legyél az erős és Te lépj tovább...Hidd el, ha az eszedre hallgatsz megkíméled magad egy újabb szívfájdalomtól. Még mindig jobb egyedül,mint olyannal akiben nem bízhatsz meg és kételyek támadnak benned !!!
2011. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eszedre hallgas.
2011. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért befolyásol, hogy voltak közben más kapcsolatai? Talán közben jött rá,. hogy téged akar, nem? Nem mindegy, milyenek a megkeresés körülményei.
2011. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak okosan aki egyszer megtette az máskor is megfogja .
2011. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
El sem olvastam a "történetet", csak a kérdést. Mindig az eszedre hallgass!
2011. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ő dobott, ki, ő nem viszozta a te érzéseidet, te vagy a "ja még az is van..." a számára, ezek után minket kérdezel, hogy mit tegyél?
2011. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!