Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg valaki...

Hogy tudhatnám meg valaki e-mail címét? FONTOS!

Figyelt kérdés

Végig gondoltam mindent.. Semmi nem jut eszembe...

Egy régi barátomnak szeretnék írni e-mailt. Nincs fent közösségi oldalakon, vagy legalábbis nem használja őket. Ott meg az msn-címe van, amit már nem használ.

A régi, általam ismert címei nem élnek már :((


2011. szept. 29. 11:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és a barátainak, rokonainak sem tudom a nevét, így rákeresni sem tudok:(
2011. szept. 29. 11:34
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
kérd el emailben... ja, várj :D
2011. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Hacsak nincs meg a tel.száma, és meg nem kérdezed.

Vagy nem tudod a munkahelyét, ahol eléred, bár én elég morcos vagyok, ha a munkahelyemen zaklatnak magánügyben.

2011. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik még, tanuló egy középsuliban. Új tel.száma is van :(
2011. szept. 29. 11:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az MSN cím tulajdonképpen egy e-mail cím. Attól, hogy az MSN-t nem használja, az e-mailt lehet, hogy olvassa. De egyébként nem nagyon fogod megtalálni. Nincs olyan, hogy Kovács István kötelezően csak a kovacs.istvan@freemail-hu címet használhatja, és nem lehet az övé a cybergyerek@gmail.com... Esetleg ha az MSN e-mailjében a @ előtti rész valamennyire egyedi, akkor próbálkozhatsz ugyanazzal a @ előtti résszel más szolgáltatónál is. A fenti cybergyerek@gmail.com példából kiindulva a cybergyerek@freemail.hu-val. De egyáltalán nem biztos, hogy az is az övé. Esetleg google-n keress rá a nevére, hátha lesz valami találat.
2011. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sehogy,,amióta nekem nettem van legalább 50 email címet kreáltam és 1-et használok,,,Gondolom más is van így.
2011. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sose olvasta el a hotmail-es e-mail-jére érkezett leveleket..
2011. szept. 29. 11:41
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod, hogy hol laknak? Oda is lehet menni, vagy odatelefonálni. Nem csak az internet létezik.
2011. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Facebookon nincs regelve?Ott az infonál kiírja a mailcímet.
2011. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék csak úgy beállítani hozzá...


Nincs fent közösségi oldalakon..

2011. szept. 29. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!