Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg valaki...

Hogy tudhatnám meg valaki e-mail címét? FONTOS!

Figyelt kérdés

Végig gondoltam mindent.. Semmi nem jut eszembe...

Egy régi barátomnak szeretnék írni e-mailt. Nincs fent közösségi oldalakon, vagy legalábbis nem használja őket. Ott meg az msn-címe van, amit már nem használ.

A régi, általam ismert címei nem élnek már :((


2011. szept. 29. 11:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hol lakik, írj neki kézzel levelet.

A címét ki tudod keresni telefonkönyvből is akár, ha pontosan nem tudod, de azért legalább elképzelésed van, és tudod a szülei nevét.

2011. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Telefonkönyvben nézd meg a szülei nevét, és hívd fel.

Azt tudod, hova jár suliba? Esetleg megvárhatnád suli után. Mondjuk a 6. óra után odamész, és ha nincs ott, kérdezd meg a többi diákot, valaki biztos ismeri!

2011. szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Inkább még várok ezzel a levélküldéssel...

Nem akarok annyira nyomulós lenni, hogy odamegyek a sulijához.. :(


Szülei nevét nem tudom..

2011. szept. 29. 11:53
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mire jó, ha vársz? Ő nem fog magától jönni, te meg csak marcangolod magadat. Bátorság kell, ennyi.
2011. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy megváltozott a világ. :)

Régen kb. naponta leveleket írogattam különböző barátaimnak, néha még rokonoknak is. :)

Nincs abban semmi nyomulás. A kommunikáció egy teljesen normális formája.

2011. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Szerintem azért mégis nyomulósabb, mint pl egy e-mail.

Ráadásul haragban szakítottuk meg a kapcsolatot


Még este írtam neki e-mailt a régi címeire, de azt írta ki, hogy a levelet nem sikerült kézbesíteni... Aztán hátha mégis sikerült.. Nem tudom..


Remélem sikerült és megnézi.

2011. szept. 29. 12:00
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami friss élmény, vagy milyen időtávlatról beszélünk?
2011. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Közös ismerősön keresztül? Írd be a gugliba a nevét, hátha kiad valami régi hirdetését, vagy valami régebbi iskolás dolgot. esetleg egy oldalra feltett e-mail címet. sokmindent meg lehet tudni így. akár azt is hogy milyen néven van fenn valamilyen olyan közöségi oldalon amit látogat is. Az internet világában majdnem minden kideríthető. olyan ember után nemt udsz nyomozni, aki sosem megy fel, nincs sulija, nincs munkahelye.
2011. szept. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!