Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év korkülönbségnek van...

20 év korkülönbségnek van előnye is vagy többnyire csak hátránya?

Figyelt kérdés
sok ilyen kérdés volt már de itt most konkrétan arra gondolok hogy egy ilyen kapcsolatnak van valami előnye is szerintetek? a nő mondjuk 20-25 közötti a férfi +20.
2011. szept. 29. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
itt még nem veszélyes a kor külömbség de ha a lány 40 akkor a pasi már 60!!!apa komplexus? akar gyereket? ez már sok!!!
2011. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 15 évvel idősebb párom volt, én 21, ő 36 volt. Ez egyéntől is függ szerintem. Ebben a kapcsolatban én csak negatívumot tudok a korkülönbség számlájára írni.

Utána 39 évesen is egy 21 egy éves lányt szedett fel. Hallomásból ugyan olyan problémás volt a kapcsolat.

2011. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Az előnye az, hogy egy férfi olyan korban már általában fix keresettel rendelkezik, meg ház stb. míg a nőről nem biztos, hogy elmondható ugyanez, fiatal kora lévén, sokan csak kihasználásból vannak együtt idősebbekkel... sajnálni tudom azokat, akik így gondolkodnak.
2011. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Szia !

Szerintem ez attól is függ hogy milyen beállítottságú a férj, illetve jelölt.

Férjemmel 22 éve házasodtunk össze 15 év kor különbséggel, van 2 csodálatos gyermekünk és boldogan élünk. persze nálunk is vannak viták de mi nagyon összhangban vagyunk, és nincs apa komplexusom nem azért szerettem belé. Hanem nagyon tetszett az oda figyelés a meg becsülés és a hűség , megbízható . a férjem rák 55 éves , én vízöntő 40 . elvileg nem passzolnánk de a valóság teljesen mást mutat. De azt hogy ti összeilletek-e illetve milyen hátránya lenne azt így ismeretlenül nehéz lenne megállapítani azt csak te tudhatod.

üdv. k

2011. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 6 éve stabil kapcsolatom van 15 év korkülönbséggel. Ő dolgozik, lakást egyedül vette meg, de a belevalót már közösen. Érettségi után nyári munkák, majd levelező fősuli mellett ez év májusáig volt munkahelyem, ennek köszönhetően nincs enyém-tied felállás. Minden rendben van köztünk most is, nincs hátránya, hogy jelenleg álláskereső vagyok. De ahogy előttem is írták, fiatalabb korban (30alatt) van előnye, utána már szerintem is csak anyagiakból.
2011. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
A családunban (nagyszülői fokon) több ilyen is volt.
2011. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hátránya nincs sok, csak annyi, hogy az ideális 10-15 évnél ez egy kicsit több. Előnye kettős. A férfi számára előnyös, hogy fiatal nőt vesz el, ezért:


- sokkal tovább marad szép és szexuálisan aktív a felesége

- a terhesség és szülés várhatóan simán megy


A nő számára előnyös, hogy:

- a férje teljesen megbízható, már túl van azon, hogy "élni" akar

- a férjének van pénze


A mai társadalomban kevés esély van arra, hogy valaki 30, sőt akár 35 éves kor alatt családot alapítson. Ha viszont a nő nem lényegesen fiatalabb ennél, abból gondok adódhatnak, mert 30 éves kor fölött az évek számával rohamosan nő a vetélések és a születési rendellenességek kockázata.

2011. szept. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18:26


A polgári rétegekben ez volt az általános. Az volt a ritka, ha nem ilyen korkülönbség volt egy házasságban.


Pedig 100 éve még az emberek csak 60 évig éltek, és az 50 éveseket már öregnek tartották!

2011. szept. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pénz az előnye a nő részéről.A férfiéról meg leírta egy előző válaszoló, és egyben azt is, kik ezek a férfiak. Meg lehet jól b...ni, nincs gond, szépen szül neki gyereket, lehet vele villogni az utcán.De társnak?! Az ilyen nők 30-40 évet töltenek özvegyen, bár általában már örülnek, hogy megszabadulnak a vén ...-tól. Hát én másra vágyok.
2011. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!