Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti kit választanátok?...

Pasik, ti kit választanátok? A csinos, fiatal szexelni szerető fiatalt, vagy az átlagos külsejű, gyerekszerető, főzni jól tudó, de a szextől többnyire vonakodó nőt.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem Te kételkedsz abban,hogy háziasszonyként ,szülés után vonzó vagy a férfiak szemében...pedig hidd el,ha szeret a párod,és elvett feleségül,akkor ezzel együtt azt is vállalta,hogy terhesség után meghízva,reggel kócos hajjal és karikás szemekkel,fáradtan is szeretni fog.Ha egy férfi azt hiszi,hogy egy nő élete végéig Claudia Schiffer marad,hát akkor nagy gondok vannak a fejében.Bocsi,hogy írtam,de ez kikívánkozott belőlem.Jó,tudom,hogy nagyon sok pasi ilyenkor a hamvas csajszit választja a megunt feleség helyett,de nem mindenki ilyen! Egy lány
2009. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
87%
Persze ezek a "ló két oldala" típusú választások, de ha mindenképpen választani kell, akkor a fiatal, szexet szerető nőt. A szex a kapcsolat egyik alapja, nem lehet csak úgy a szőnyeg alá söpörni. A főzés nálam nem szempont, hiszen én önellátó vagyok és magamnak főzök, az pedig, hogy valaki most nem akar gyereket, az nem jelenti azt, hogy később sem akar majd. Ellenben aki nem rajong a szexért, annál sanszos, hogy később sem fog.
2009. dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek egy olyan pasit aki inkább a szexi csinos csajt választottam. Most nagyokat kacagok, pedig nem vagyok gonosz, de a szexi fiataé csaj 3 év alatt 110 kilós szörmedvény lett :) Ilyenkor mi van? :DD
2009. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
57%

* választotta

sorry

2009. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
88%

Az előbbit. A csinos, szexelni szerető fiatal simán megtanulhat jól főzni, és nyilván, ha aktuális lesz a kérdés, szeretni fogja a gyerekeket is. Egy normális pasi partnert akar magának, nem házvezetőnőt, vagy pótmamát.


Ugyan nő vagyok, de remélem, az én véleményem is számít. :)

2009. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan nem pasi vagyok, hanem nő, de a párkapcsolatnak nagyon fontos alapja a szex. Én, nőként nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot valakivel, akivel nem kiegyensúlyozott és az igényeimnek megfelelő a szexuális életem. Majdnem 25 év házassággal a hátam mögött persze, nem válnék el, ha a férjemmel valami baleset történne, és teljesen megbénulna, megpróbálnám elfogadni a helyzetet, de nagyon nehezemre esne. (Bár ő mondta, hogyha ilyen történne abban reménykedik hogy legalább egy kezét vagy a száját mozgatni tudja és akkor már nem olyan vészes a helyzet)

Egy új kapcsolatból pedig azonnal menekülnék, ha a dolog szexuális része nem megfelelő.

2009. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
46%

A pasiknak tényleg csak a szex a fontos! :)

Nézd meg a Csúf igazság c. filmet:))

2009. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
77%
Fiatal, csinos szexelőset. Ha kaja kell, meg gyerekre vigyázás, de no szex, akkor megyek anyámhoz.
2009. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
83%
10:19, ez annyira nem igaz. A szex IS kell, a kapcsolattól elválaszthatatlan. Amit írtál, az csak a feminista sztereotípia.
2009. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez sorrendiség kérdése, mindent a maga idejében. Az átlagos külsőt most úgy értem, hogy nem ad magára annyira, nem fontos neki. A sorrend nem felcserélhető. Aki már így kezdi, eleve ilyen "koravénen" áll csak hozzá, azt semelyik pasi nem kedveli annyira. Vagy nem vallja be...
2009. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!