Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pasi, férfi aki...

Van olyan pasi, férfi aki soha sem akar megházasodni? Esetleg akik ilyenek?

Figyelt kérdés
Miért?
2011. szept. 30. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem azt mondom, hogy soha, de egyenlőre nem tervezem! Van egy párom több, mint 5 éve, van egy közös kislányunk! Nem tervezzük a házasságot, megvagyunk vadasan! :) A házasság egy felesleges procedúra! Ha a felek maradni akarnak, akkor papír nélkül is maradnak, ha menni akarnak, akkor a papír nem tartja vissza őket!
2011. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Igen, a házasságot kérdezed konkrétan az anyakönyvvezető előtt, vagy hogy megállapodik valaki mellett papír nélkül. Aki egyedül él le egy életet, vagy képtelen kapcsolatra az gáz, de mikor terhes lettem több éves együttélés után, anyámnak jutott eszébe, hogy miért nem házasodunk össze az urammal, a párom meg nézett rám, hogy hát öööö, ez eszünkbe se jutott, és összeházasodtunk, és semmi sem változott.
2011. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Az én párom pl. ilyen. Van 2 közös gyerekünk és soha nem fogunk összeházasodni, sem ő sem pedig én nem szeretnék, pedig jól megvagyunk.
2011. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Igen,én.


Egyrészt nem vagyok ilyen túlérzelmes fickó aki az étterembe romantikus arckifejezéssel nyálas szavakat mond a párjának.Tőlem nagyon távol állnak az ilyen romantikus jellegű dolgok,régebben próbáltam elszínészgetni ezt de nagyon rosszul állt.Ezért hosszabtávú kapcsolatra alkalmatlan vagyok.


De nem bánom,mert az életstílusomba jobban beleférnek az alkalmi kapcsolatok,egyéjszakás kalandok és a prostik.

2011. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Én biztos, hogy soha nem fogok megházasodni! Miért? Mert nem értek a Nőkhöz :/ Ez van!
2011. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én max akkor ha megtalálom az igazit.Eddig sajnos csak donorjelöltként tartottak számon a nők.El is ment a kedvem a nősüléstől...
2011. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
nem muszáj ahhoz megnősülni, h az ember boldog legyen. persze, egy stabil kapcsolat, család, gyerek szerintem fontos, de a papír nem garancia rá, h sikerül.
2011. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17:12 de ha már van ygerek, stabil kapcsolat akkor legyenek házasok is, nem?
2011. szept. 30. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Én például soha nem fogok megházasodni.

Ez az egész egy felesleges, nyálas procedúra. Ha 2 ember szereti egymást akkor papírok nélkül is jól meglesznek.. Szeretnék egy társat akivel életem végéig együtt leszek, de megházasodni nem akarok.

2012. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha őszintén kell válaszolni azt mondanám, hogy azért mert rengeteget keresek és maximum szerződéssel házasodnék. Jelenleg barátnőm sincsen de szinte kizárt dolog a házasság számomra. Túlságosan önző vagyok hozzá. Imádom a pénzt azt, hogy szabad vagyok, hogy nem kell alkalmazkodnom senkihez és nincsenek rikácsoló hangok a házban. Az idő csak az enyém nem tudnék olyan dolgot csinálni amihez nincs kedvem. A családdal együtt járó kötelezettségektől is kiráz a hideg. Nem tudom magam elképzelni egy szülői értekezleten vagy, hogy kirándulni viszem a családom. Ezek nekem unalmas fos programok. A hideg futkos a hátamon a házasság szótól. 26/F
2015. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!