Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy papucs pasi? Mik a...

Milyen egy papucs pasi? Mik a tipikus "jelei"? és mitől lesz 1 férfi papucs egy nővel szemben? Hogyan lehet elkerülni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mint kiderült, az exemtől, én papucs vagyok, mert szerettem és minden pillanatban az volt a fontos, hogy jól érezze magát!
2010. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A túlságosan önfeláldozó, engedékeny pasik esélyesek a "papucs" címre. Ők általában elfogadják a feleségük/párjuk érveit, ritkán kérdőjeleznek meg bármit, és ha a véleményüket kérik akármivel kapcsolatban, csak egy "nekem mindegy" típusú választ lehet kicsikarni belőlük.

Sok nő szereti ezt a férfitípust, mert kiszámíthatóbbak és irányíthatóbbak a többinél.

Elkerülni csak akkor tudod, ha nincsenek ilyen tulajdonságaid, illetve ha egy hozzád hasonló nővel kerülsz össze, akinek nincs sokkal erősebb személyisége a tiédnél. A lényeg az, hogy legyen véleményed, és merd hangoztatni!:)

2010. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A papucs nő és férfi mindenre igent mond, nincs véleménye, határozatlan,nem meri saját érzéseit, vágyait érvényesíteni, önfeláldozó, tényleg az a "nekem mindegy" típus.
2010. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindegy

aki meg nem tudja a saját véleményét elmondani, az egy lúzer, nem papucs!

2010. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Az én exem ilyen volt: soha nem tudott dönteni, utolsó pillanatokban mondott le dolgokat( pl. szilveszteri programot, amit jó előre mégkérdeztem tőle, és megígértem másnak, hogy ott leszünk, meg nyaralást, amit hónapokkal előtte lefoglaltunk)hülye kifogásokkal jött, hogy miért nem tudunk találkozni(pl. mosnia kell, postára kell mennie)

Lehet, ez nem kimondottan papucs viselkedés,de nem volt igazi érett felnőtt férfi.

2010. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Lány vagyok, az egyik barátnőmnek elég nagy papucs volt a barátja. A csaj megcsalta a buli után, megbocsátott neki. A barinpőm a barátjának a legjobb haverjával táncolt a buliban, fogdosták egymás seggét f*rkát, kiszivták egymás nyakát, és nem csinált semmit. utána a barinőm szakitott vele, mert hogy nem szerette erre a csávo még könyörgött neki. <--na igen. ezt hivják ugy h papucs.:D

de mondjuk visszaadta a csávo, mert ujra összejöttek, és mostmeg a csávo csalta meg..

2010. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
92%
A barátnődet meg retek kurvÁán@k hívják ez a típusú nő ugyan olyan semmit érő mint a papucs férfiak!
2015. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!