Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt számodra a legsértőbb...

Mi volt számodra a legsértőbb dolog amit a szüleid mondtak/tettek ellened?

Figyelt kérdés
Nem csak olyanokra vagyok kíváncsi,hogy kidobta azt anyja az utcára,hanem ami Neked volt a legsértőbb,legyen az a legkisebb dolog, akár, olyan is,hogy kisebb adag ételt kaptál mint a testvéred.Bármi, nem csak ilyen eget rengető sértések, tényleg az amivel téged legjobban megbántottak az életedben a szüleid.
2011. szept. 30. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
azt mondták hogy kár volt megszületnem.
2011. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

bármi ami a külsőmmel,testsúlyommal kapcsolatos(évek óta próbálják velem elhitetni hogy tonnadonna vagyok,pedig nem.Pár napja anyám közölte velem,hogy 20 kilót kellene leadnom.Minden ismerősöm,rokonom szerint ez már beteges,amivel traktálnak!).Egy időbe mikor hittem anyámnak,3hétig hánytattam magam,lefogytam neki 10kilót a 3hét alatt,és csak annyit mondott,még 10et le kellene adnom.Akkor észhez tértem,és nem pusztítottam magam tovább,de tudom sohasem leszek neki elég jó semmiben,nem csak külsőre,hanem máshogy sem!

Ami még végtelenül rosszul esett legutóbb az az volt,mikor közölte,hogy neki k*b*bszott sz/r élete van,és én is jó úton haladok afelé!


És még sorolhatnám ... :)

23n

2011. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyám azt mondta, hogy egy hideg, önző, szaralak vagyok, aki csak magával foglalkozik és 18 éves koromban, ki fog b@szni a picsbe. :)
2011. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Rámerőltettek egy abortuszt, aztán úgy csináltak, mintha egy megfázásom lett volna. A papírokat elégették róla, és többet szóba sem hozhattam a témát.

Én érzem magam gyilkosnak miattuk.

2011. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Teher a gyerek!
2011. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
82%

az, hogy februárban születtem, fagyos volt a föld és nem tudtak elásni :D

egyébként nem gondolták annyira komolyan, de igazuk volt.

2011. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola után nem mehettem abba a gimnáziumba, ahová akartam (rajz tagozatra), pedig felvettek volna, hanem helyette egy bigott vallásos iskolába kellett járnom, mert a szüleim vallásosak. Külön rajztanárra is sajnálták a pénzt, így nem tudtam eleget foglalkozni rajzolással és fejlődni, nem sikerült a képzőművészetire a felvételim. El is ment a kedvem a rajzolástól emiatt, és még mindig nem tudom, mit kezdjek magammal.
2011. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nekem meg sose volt erősségem a matek, mindig is ***hülye voltam belőle. nincs mit tenni, tényleg ez van. na és 8.-ba leromlottam, nem csak matekból, hanem másból is. 2-es tz-k (1-es tz is sok volt.. eléggé kiközösítettek akkor az osztályból, így nagyon leromlottam.. persze azért sose buktam!). de matekból írtam egy 1-es tz-t. felhívtam anyát, erre azt mondta, hogy menjek a francba, és lecsapta a telefont. jó, nem érdekelt, túlélem. aztán hazamentem. megtudta apa. én mindig tudtam, hogyha apa ideges, na annál rosszabb nincs.. -.- elkezdte csapkodni az ajtót, ordibált velem, tiszta ideg volt. de én előtte sose láttam ilyennek. na, én azóta annyira izgulok matekfelmérőknél (inkább tz) hogy már sírógörcsöm van előtte, és annyira izgulok, hogy mindig elrontom. örülök, ha most nem bukok meg belőle. lehet hogy ő már el is felejtette, de én nem, nem is szeretek azóta vele beszélgetni. mindig attól félek, hogy kiakad valami miatt, és megint elkezd ordibálni. nekem ez volt eddig a legrosszabb. :(

16/L

2011. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A megnemértés főleg anyum részéről: nem foglalkozott azzal hogy gyerekkorom óta rémálmok gyötörtek,(olykor most is van), és gyakran álomba sírtam magam, ezért is félek mai napig a sötétben, hogy bántottak és kiközösítettek a suliban 4évig,és egyedül mentem pszichiáterhez, mert ő hülyeségnek tartotta, az sem érdekelte, hogy bántom a bőrömet amiatt, hogy ideges vagyok. Amikor igazán betelt a pohár, az tesóm ballagása volt gimnáziumból, a család előtt ócsárolta a főiskolát ahová jártam, hogy oda bárkit felvesznek. De a mai napig tartó elégedetlenkedése (a hajammal nincs kibékülve), és a húgommal való más bánásmódja a legidegesítőbb (neki bármi problémája volt egyből orvos, ha suliban 4est hozott akkor korrepetálás, mert neki egyetemre kell járni). Tudom hogy szeret és mindent megtesz értem, csak ezt olykor furán mutatja ki.

27/n

2011. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Szartam volna inkább macskát a világra,mint téged!"

"Szégyellek,mert nincs diplomád,bezzeg a kolléganő gyerekeinek mindnek van!"

Ezt pedig a hátam mögött,azt hitték nem vagyok otthon,közben meg a szobámban voltam:"Takarodjon innen a büdös pics.ba!"nevelőapám mondta anyámnak,hogy én takarodjak.

2011. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!