Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek voltak a legsértőbb...

Melyek voltak a legsértőbb megjegyzések, amelyeket családtagoktól/ismerősöktől kaptatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 23:15
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
88%
Kimoderálják, nem lehet leírni :)
2011. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legsértõbb volt,amikor a nõvérem azt mondta, hogy a férjemet mi az ami megfogta bennem, ha még viccnek szànta is akkor is rosszul esett. Azt képzeli megàról, hogy nàla nincs szebb és jobb.
2011. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
"Vesztes vagy"
2011. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%

olyan csúnya vagy, mint egy bányarém! - egy közeli családtagom mondta.

nem is vagyok ronda, csak jól meg akart bántani, mert nagyon pattanásos voltam tiniként.

2011. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagy a lányom, egy senki vagy."

Drága jó apám mondta.

2011. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám egyszer mikor még általános alsóba jártam kifakadt rám:

Azt mondta, hogy nem hiszi el ,hogy más kisgyerek tud fogni magának apukát én meg még erre sem vagyok képes, hogy keresek egy apukát. :S


Már túl vagyok rajta, de megmarad bennem még élek. Én akkor is és most is úgy gondolom, hogy nem a gyerek feladata pótpapát keresni. (Szerintem anyu túl sok romantikus regényt olvasott, de bevallom, hogy homokozás közben tényleg nem azt néztem, hogy van-e egyedülálló pasi a játszótéren, akit "felszedhetek")


21/L

2011. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Qrválkodni ment Pestre. (19 évesen Pestre költöztem rokonainkhoz, mert ahol én éltem nem volt semmi munkalehetőség. Ezt apám mondta, és a dolog pikantériája, hogy 19 évesen voltam először pasival, aki a mai napig a férjem és a gyerekeim apja). Hát mit mondjak... nem esett túl jól.
2011. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Utsó vagyok, bocsi, elgépeltem, 18 évesen költöztem fel Pestre, és 19 évesen lett barátom :)
2011. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
61%

23:27


:):)

2011. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

nekem az, mikor apámmal kimentünk kocsit venni londonba (15 éves voltam) és kb apám semmit nem tudott angolul és mindent én intéztem, nélkülem még helyet bérelni se tudott volna, aztán mikor már megvolt a kocsi és doverben vásároltuk meg a jegyeket a kompra és valamit rosszul értettem vagy rosszul mondtam, közölte velem, hogy meg kéne tanulni angolul...


ez nekem nagyon rosszul esett, hogy én tartottam a had ne mondjam milyét és akkor nem az hogy megköszönné, még rátesz egy lapát sz*rt.

2011. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!