Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem? Hogyan vészeljem át?

Jól tettem? Hogyan vészeljem át?

Figyelt kérdés
kiléptem a 4 éves kapcsolatomból. én mondtam ki, hogy legyen vége, de éreztem rajta, hogy ő is ezt szeretné. mintha még örült is volna neki. az ok az volt, hogy más főiskolán tanulunk, és mindketten éreztük, hogy ez a távkapcsolat már eléggé kikészített. de most egyszerűen nem tudok koncentrálni. mindenről ő jut az eszembe. nem tudom felfogni, hogy vége. van egy másik része is a dolognak: van egy srác a főiskolán aki felkeltette az érdeklődésemet. Úgy érzem, hogy már-már szerelmes is vagyok. de nem akarok mégsem egy 4 éves kapcsolat után rögtön belevágni egy másikba. De nem akarom elszalasztani sem ezt a lehetőséget. Közben a "régit" is visszavágyom, és kimondhatatlanul fáj. Tudom, hogy a helyes döntés, az lenne, ha most megpróbálnék nem gondolni a volt barátomra, és a mostani fiúval sem jönnék össze. Tudom, hogy hagynom kell magamnak időt, de egyszerűen kikészülök. Nem tudok tanulni, pedig nagyon sokat kell. Hogy csináljam, mit tegyek?
2011. okt. 1. 11:57
 1/6 A kérdező kommentje:
19L
2011. okt. 1. 11:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Adj idõt magadnak, hogy rendbejöjjön a lelkivilàgod. Làtod az exedet sem viselte meg, hogy szakitottatok,gondolj erre.Az ùj sràccal viszont beszélgessél, de vàrjàl az együttjàràssal.
2011. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem nagyobb reszt azert leptel ki a kapcsolatbol, mert mar kiszemezted az uj pasit?
2011. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy körülötte forog minden gondolatod, hisz nem haraggal váltatok el, és nem is egy nagy megbántás, megcsalás miatt, hanem mert nem ment a távkapcsolat. Szereted, ha nem is vagy szerelmes, valamint ragaszkodsz mert 4 év az csak 4 év. Kapcsolódj egy kicsit ki. Járj el a barátaiddal kávézni, bulizni, beszélgess sokat, beszéld ki magadból. Egyelőre ne alakíts ki kapcsolatot senkivel sem, először tedd túl magad ezen a szakításon. Attól még, ha úgy alakul ismerkedhetsz a fiúval, akkor el is mondhatod, neki hogy mit gondolsz, mit érzel. Ha viszonozza ezt, akkor képes lesz kivárni, amíg te túlteszed magad rajta.
2011. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején a 9 éves kapcsolatom után egy héten belül összejöttem valakivel. Ennek 14 éve, és azóta is imádjuk egymást. Szóval szerintem nincs recept. Neked kell tudnod, érezned.
2011. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5 éves kapcsolatból, rögtön ugrottam egy következőbe.

Fél évig tartott kb. míg lezártam a régit, addig többnyire csak nyűglődtem az új párommal, de nem csinálnám másképp. Ha ő nem állt volna mellettem, lehet elcsábulok, és újrakezdem az exemmel a dolgot, és annak nem lett volna jó vége, hiszen nem véletlenül szakítottunk (szeretetben, békével, mert nem egy irányba tartottunk)

Mivel nehéz időbe is kitartottunk egymás mellett, ezután minden probléma ami jött gyerekjáték volt, és most ott tartunk hogy hamarosan összekötjük az életünk, és családot alapítunk.

2011. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!