Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már megint mit tettem? Miért...

Már megint mit tettem? Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és anyukám bement a városba mert dolga volt.Evett is egy helyen és mondtam neki tegnap,hogy ha már ott jár,hozzon nekem is vacsorát.Hozott is,de ugye az adag az nagy volt,persze éhes voltam és megettem a 3/4-ét.

Mostanába nem figyelek oda az étkezésemre ezért híztam is.

Erre most mondja,hogy na egyed,miért nem eszed?Annyiba került a krumpli mint a hús.


Most tényleg olyan nagy bűnt követtem el? Vagy most komolyan csak unatkozik,hogy mindenbe beleköt?


Előre is köszi a válaszokat!


2011. szept. 30. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Büdös kölyke! A köretet is meg kell enni, az is ki van fizetve! Meg a 3/4-ét? Anyukádnak alig hagytál ételt! Szégyellheted magad!
2011. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Én ezt nem értem bocsi...
2011. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!Ne kölyközz: )magadat nyugodtan,de engem ne,köszi:D Értelmes választ vártam,nem ezt a nagy "poént" amit elsütöttél.Persze te elvárod,hogy a te kérdéseidre őszintén és rendesen válaszoljanak.Ennyire unatkozol?Inkább menj olvasni-.- A másik meg az,hogy nem az volt a probléma,hogy nem hagytam neki!!!!!! Olvasni tudni kell;)
2011. szept. 30. 17:21
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

vagy te reagálod túl, vagy anyád

nem ismerlek titeket, nem láttama szitut, nem tudom milyen volt anyád hangja, arca míg ezt mondta. de nem hiszem ettől függetlenül, hogy hibás lennél. csak mond meg neki, hogy beteszed a hűttőbe és később megeszed

2011. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
én sem értem....amúgy meg micsoda gondok...
2011. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem ez a legnagyobb problémám nyugi,csak unatkozok és szarul esett...
2011. szept. 30. 17:24
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
"unatkozol? menj olvasni-.-" :D amúgy tényleg elég értelmetlen egy kérdés
2011. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
A megoldás: KAMASZ VAGY. A kamaszok meg mindent túlreagálnak. Ne rágódj ezen, semmi jelentősége! Arra viszont figyelj oda mit eszel, mert ha sokat hízol, kínszenvedés leadni még a folyamat elejét érdemes elkapni
2011. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
15 évesen még kölyök vagy, ne is haragudj! :)
2011. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Így van etted volna meg az egészet. Én örülnék ha anyám a s*ggem alá rakná az éttermi kaját, nem ám jajgatnék hogy fogyózok.
2011. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!