Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adtok Anyák napjára...

Mit adtok Anyák napjára anyósotoknak? Nekem nincs semmi ötletem. Eddig mindig virágot kapott, de most valami mást szeretnék.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Valami szép porcelánt,vagy tájképet.
2009. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Virag es melleje a kedvenc desszertje, esetleg egy szep lap amibe irtok par sor szepet neki.
2009. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Én csak egy szép cserepesvirágra gondoltam.
2009. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Én a két unokájáról csináltatok neki fényképes órát. Nem is drága, nem tudom, hogy kilehet írni vagy nem, de a teszveszen csinálja egy csajszi, nem is drága, és remélem örülni fog neki. Karácsonyra már csináltattam apukámnak ilyet és tényleg nagyon klassz.
2009. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Fiacskájáról egy képet egy szép keretben + 1 szál virág.
2009. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Anyósnak? Már bocs, de ő nem a te anyád. Nekem eszembe nem jutna adni neki akármit is, az a te párodnak a dolga. Én rosszul érezném magam a saját anyámmal szemben, ha az anyósomat felköszönteném, amikor semmi köze ahhoz, hogy megszülettem, és felnőttem.
2009. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Lehet, hogy te nem adsz neki semmit, de én szeretem nagyon, és eddig minden évben felköszöntöttem, hiszen olyan, mintha a második anyukám lenne.

A férjem is külön köszönti az én anyukámat.

2009. ápr. 27. 21:19
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Hát az utolsónak teljesen igaza van mert én se szoktam venni az anyósomnak semmit.Én nem is értettem eddig hogy a párom odaadja az ajándékot és hozzám is átjön puszit adni.Ez az ÉDESANYÁK napja,én mamámnak se szoktam adni mert neki is ott vannak a gyerekei akik felköszöntsék.
2009. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Jó, értem, hogy mit mondasz, de szerinted ez a te édesanyádnak hogy esik? Mert ha én belegondolok, hogy egyszer a lányaim majd az anyósukat is felköszöntik anyák napján, hááát, a szőr feláll a hátamon. Van egy mondás is, hogy "Anya csak 1 van". (Nem belekötésként kérdezem, csak kíváncsi vagyok.)
2009. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem osztom az előző hozzászóló véleményét. A kedves kérdező

- vagy őszintén szereti

- vagy nincsenek konfliktusaik

- vagy a házasságuk harmóniájának érdekében

igyekszik jó kapcsolatban lenni a párja édesanyjával.

Az sem derült ki, hogy férfi vagy nő írta, bár a nőknek erre hajlamosabbak. Én például megtiszteltem az anyósomat, mert Ő szülte az én páromat, és a gyerekünk előtt mindeképpen példamutatónak kell lenni. Az idén már nem kap ajándékot, de ugyanúgy meglátogatom a nyughelyét, mint az édesanyámét, és virágot viszek Neki. Amíg élt, akkor sem tartottam fontosnak többel megajándékozni, de egy pár szál virág számomra természetes volt.

2009. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!