Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne adni nagymamámnak...

Mit lehetne adni nagymamámnak 60. születésnapjára? Nincs semmi ötletem.19/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem vmi olcsó könnyen megoldható dolgot esetleg nyomtass ki vagy hívass elő fényképeket és csinálj neki albumot :)
2011. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esetleg valamit, h mit szeret, mi érdekli? Meg hogy mennyi pénzt áldoznál rá.

A nagyim (igaz, ő már 80 éves) általában olyan dolgokat kap, ami hasznos: kozmetikumokat (értsd: dezodor, testápoló, kézkrém, szőlőzsír), fejhallgató a TV-hez, új csengő (mert a régi elromlott), táska, szandál, papucs, trikó, felsőrész stb. Ez csak néhány példa volt, de biztosan a te mamádnak is van olyan dolga, amit vagy nem vesz meg, mert nem akar rá költeni, vagy amúgy is szüksége van rá.

De persze virágot is csokit is szoktunk vinni.

2011. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a standard ajándék valami unokás-fényképes ajándék(párna, kép-extra kerettel,bögre, akármi :) ) plusz virág.
2011. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
háát... anyukám is már 58, de ő pl szegecses táskának, rock koncert jegynek vagy múzeum, kiállítás meghívónak örülne... tehát azért egy 60 éves nő nem feltétlenül nagyis :)
2011. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ok, de lásd be, h nem ez az általános.
2011. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem egy tábla csoki helyett süthetnél is valamit ..vagy csak olyan dolgok adj neki ,hogyha rá néz te juss róla az eszébe :)
2012. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi de már lassan egy éve nem aktuális :D Bár adhattok ötletet 61. szülinapra is! :D


Amúgy írtam neki egy verset :)

2012. máj. 28. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!