Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék karácsonyra a...

Mit vehetnék karácsonyra a szeretteimnek? Ötletem sincs!

Figyelt kérdés

Anyumnak egy csizmát gondoltam, mert szeretne valami szépet, és ezzel nincs is baj, már vettem neki cipőt párszor, amiket nagyon meg is szeretett.(tehát tudom a pontos méretét.)

A barátomnak még nem tudom, egyszerűen ötletem sincs..Ha ez segít, szereti a képregényeket, meg a szuperhősös filmeket.

A bátyám megint egy meddő téma, science-fiction könyvekért rajong, neki sem tudom, hogy mit kellene vennem.

A sógornőmnek egy könyvet gondoltam, ami az anyaság örömeiről szól. (unokahúgom 7 hónapos)

Mamámnak bármi tetszik, ami antiknak néz ki. Ékszereket nem hord, neki is inkább ruhára, vagy táskára gondoltam.

Unokahúgomnak sem tudom, hogy mit vegyek, sógornőmnek már ígértem, hogy szerzek japán népmesés kötetet, csak lövésem sincs honnan.:(

A barátom anyukájának és húgának közös ajándékot szeretnék, olyat, amit mindketten szeretnek, és tetszene nekik. Nagy macskaimádók, főleg a kislány, neki valami olcsóbb macskára utaló dolgot szeretnék, de nehéz, mert plüssállata, ruhája, és dísztárgya millió van.

A barátom anyukája az ékszereket szereti nagyon. Szerintetek jó lenne neki valamilyen fülbevaló, vagy bármi más? Tudok csináltatni is olcsón, sógornőm ötvös.

Van még egy barátnőm, akivel szoktunk egymásnak karácsonyra ajándékot venni, neki ebay-ről fogok majd rendelni egy pólót, a kedvenc filmje, a Coraline és a titkos ajtó mintájával.


Előre is köszi a válaszokat! kb. 25-30 ezer forintból kell kijönnöm, most adok el pár holmit, amikből eddig már simán bejön 12 ezer + még a karácsonyi lazaságban vennék magamnak egy csizmát, ami 8000 ft.


2011. okt. 26. 05:27
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább fizesd be őket egy welness-re annak mindenki örül.
2011. okt. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátodnak: superman jeles póló (asszem New Yorker, de neten tuti találsz)

"Sógórnő": van a meska.hu-n sok macskás ékszer. Saját készítésűek, tuti nem fut velük össze az utcán. És még olcsóak is. "anyósnak" is lehet onnan szemezgetni, hátha megtetszik valami.

Nagymamának szintén, elég sok antik dolog szokott fent lenni.

Anyukádnak írtad a cipőt. Ez nem rossz ötlet, csak arra figyelj, hogy vegyék vissza karácsony után, ha mégse lenne jó (sose lehet tudni).


Segített valamit? :)

2011. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te, amiket felsoroltál, az szerintem nem jön ki 25-30 ezer forintból...
2011. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Antimod ***** válasza:
Lehet, hogy illúzióromboló, de mi meg szoktuk kérdezni egymástól: "Mit szeretnél Karácsonyra?" Még amikor gyerek voltam, akkor is tudtam, mit kapok, én választottam ki, de úgy számoltam a napokat, alig tudtam kivárni. Az is jó megoldás, ha csak ötletet ad az illető, vagy felsorol több dolgot, és rád bízza, mit hozol ki ebből... mindenképpen jobb megoldás, mint napokat törni a fejedet, aztán venni valami olyat, amit más is vett, vagy megvan, vagy nem tetszik, és kínos pillanatokat átélni a fa alatt.
2011. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tedd föl ezt a kérdést egy hónap múlva, akkor lesz (majdnem) aktuális, nem most.


Most az az aktuális, hogy ki megy a szerettei sírját meglátogatni...és ki szokott lehullott leveleket gyűjtögetni a kisgyerekével együtt a parkban.

2011. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

08:42.


Nálunk már aktuális, az egész város karácsonyi lázban ég, az össze kirakat már karácsonyi dekorációs, küldözgeti az ajándékkatalógust és a boltokba bent is már a karácsony jegyében vannak áruk.

Egy hónap múlva persze jó ötlet, aztán az emberek egymást tapossák, hogy gyorsan letudják a karácsonyi bevásárlást. Én is inkább a korai és nyugodt vásárlás híve vagyok, mint a gyorsan valamit, mert nyakamon a karácsony.

2011. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

30.000 forintból nem fog 10 embert befizetni wellnesezni...


A nagy vonalakban megemlítetted mit szeretnek, a barátodnak is rendelhetnél egy felsőt vagy pulcsit, egyik ismerősöm egy képregényes felsőt és pulcsit is vett ebayről, nagyon jól néznek ki és kb 3000-5000 forint volt :)


A bátyádnak vehetsz egy jó akciós sci fi könyvet, járj utána fórumokon mit ajánlanak, mi az ami többeknek is elnyeret a tetszését, sajnos én nem rajongok a témáért így nem tudok segíteni ebben.


Az unokahúgot hány éves, ha még nagyon kicsi akkor valami játékot, ha már kisiskolás akkor valami fiataloknak szóló regényt, legalább már fiatalon megkedveli az olvasást, mellé valami aranyos hajcsat esetleg valami csecsebecse.


A barátod húgának vegyél egy cicás pólót, lehet kapni irtó aranyos darabokat is :) plusz mellé vagy csak külön cicás fülbevalót :)


Hát igazából más ötlettel nem tudok szolgálni csak el tudom mondani én mit veszek :D


Barátom szünetmentes táp


Húgomnak édesség :D plusz valami fülbevaló


Öcsémnek valami műszaki ketyere de ezt konkrétan nem én intézem plusz édesség


Bátyámnak és barátnőjének tea és csokoládé különlegességek , a barátnőjének még valami kis ékszert is.


Anyukámnak valami hasznosat szeretnék, majd kiderítem mire vágyik :P


Párom szüleinek szintén tea válogatás és valami bort.


Párom húgának fülbevalót és néhány különlegesebb körömlakkot.


A mamámnak egy képet rólunk, valami kézápolót a dolgos kis kezeinek és valami olyat ami mindig a közelében van, nem tudom mit de valami hasznosat, esetleg még valami konyhai ketyerét is nézek neki.


Hát ennyi lenne, jah még a kis családi csomagokhoz amit közösen kapnak biggyesztek finom illatosa gyertyát, ilyen üveges szép változatot, és valami szép csomagolásban prezentálom, jah és mindig sütök mézes kalácsot és mindenki a hobbijával kapcsolatban kap egy óriásai darabot, vagy sok kicsit, a bátyám egy gsxr-t kapott tavaly:P idén egyenlőre csak azt tudom hogy a barátnője mit kap :D egy katonai mintás kiegészítő csomagot, mert rendőr és imádja :D


nah ennyi lett volna a segítségem remélem tudsz ihletet meríteni

2011. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!