Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nevezik ezt az érzést?...

Hogy nevezik ezt az érzést? Sehová nem tudom sorolni.

Figyelt kérdés

Nyolcadik osztályos lány vagyok. Az érintett egy huszon egynéhány éves férfi.

Ma találkoztam vele kutyasétáltatás közben, a kutyájával volt futni. A kutyákat összeengedtük, hancúroztak, mi pedig beszélgettünk. Szóval leszögezem, hogy biztosan nem vagyok szerelmes belé, mert többször is kiderült a beszélgetésből, hogy nem szingli (a kutyus eddig anyósoméknál lakott, párommal választottuk a fajtát...stb.), és ha tetszene vagy akármi, biztos féltékeny lennék. Nem olyan mint a fiú barátaim, mert ők teljesen mások. Szóval vele simán jó volt beszélgetni, mert figyelt rám, és engem is érdekelt, amit ő mondott. És már most azon gondolkozom, hogy a barátnőmnek ezt nem mondom el. Ő rögtön azzal jönne, hogy szerelmes vagyok. De mit akarnék 14 évesen egy nálam kb.10 évvel idősebb pasitól?


Szóval igazából a lényeg az, hogy nem tudom, minek nevezzem az érzést. Egymás nevét sem tudjuk, de én reménykedem, hogy majd még összefutunk :)


2011. okt. 1. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
14 évesen anyósod van?
2011. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szimpatikus neked és ennyi az egész.
2011. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó vele beszélgetni figyel rád,figyelmet kapsz tőle,meghallgat.Sajnos sokan az idegenektől több emberséget figyelmet kapnak mint a közvetlen családjuktól,barátaiktól,párjuktól,ismerek olyat aki gyerekként a fogorvosnál is jobban érezte magát,mert a fogorvos meghallgatta.
2011. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a srácnak van anyósa nem a 14 éves kérdezőnek

hát mindenesetre ne légy szerelmes ebbe a fiúba mert csak te járnál rosszul, ne is gondolj rá sokat

2011. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, nics anyósom, hanem ezt ő mesélte. Ebből következtettem rá, hogy nem egyedülaálló.


És engem otthon is meghallgatnak és szeretnek :)

2011. okt. 1. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

elsőnek: Tanulj már meg szöveget értelmezni! A srác mesélt neki az anyósáról, és innen tudja, hogy van valakije. -.-" Mein Gott..

Hát csak te tudhatod, hogy mit érzel, attól, hogy mások mondanak valamit, nem kell elbizonytalanodnod, és abba belegondolni, hátha igazuk van.

Szerintem csak jól esett értelmesen elbeszélgetni valakivel, ráadásul egy hímnemű egyeddel, és kellemes meglepetést okozott, hogy nem olyan "hülyegyerek" mint a korodbeli fiúk, akikben még össze-vissza tombolnak a hormonok.

2011. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
opsz, mire leírtam, már megmagyaráztátok, akkor bocsi :D
2011. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondanám, hogy szépen fejlett apakomplexus és szeretethiány, de ha téged otthon valóban szeretnek és törődnek is veled, akkor nem biztos. Akkor csak símán jól esett, hogy valaki beszélgetett veled, odafigyelt rád és törődött veled. Mindenkinek jól esik.


By the way: azért nem árt ám az óvatosság, kicsi lány! Nem feltétlenül kóros, hogy egy egy 24 éves srác egy 14 éves kislány iránt érdeklődik, de azért jobb, ha mások is tudnak erről. Leginkább elsősorban a szüleid.

2011. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!