Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nevezik az ilyan...

Hogyan nevezik az ilyan kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A családunk csak egy csomó ember egymást tetején és nincs szoros kapcsolat egymás között.Csak ugy vagyunk egymásnak és mindenki megy a saját dolgára és csak veszekszünk és ellenségeskedünk.A férfiak lekezelik a nőket.
2010. febr. 20. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyából a rendszer szüli ezeket a problémákat. Mindenki csupa stresz, és senkinek se ideje, se kedve a mások gondjához bajához. Remélem azért ha komoly baj van, az azért ősszehozza az embereket.
2010. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, ha én nem keresem őket, nem keresnek, illetve keresnek, ha kell nekik valami. Az ilyent sehogy nem nevezik. Attól, hogy család, még nem jelentenek semmit.
2010. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk is néha csak a vita megy, de ha baj van, akkor mindenki kiáll a másik mellett. A család akkor is család. Ezt sajnos nem szabad elfelejteni. A barátait az ember megválogatja, de a rokonokat nem . Azt készen kapod.
2010. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a család az család, és készen kapom, de én az én családomat szégyellem.
2010. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!