Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval most utálnak a szüleim?...

Szóval most utálnak a szüleim? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

mindig direkt ott tesznek nekem keresztbe,ahol csak tudnak


ma leküldtek a tesco-ba és elmondták legalább 200x hogy a tesco-ba menjek domestos-ért mert valami akció vagy mi van,erre el megyek,és a tesco-ban a pénztárnál vettem észre hogy a kártya amit anyám ideadott,az spar-os


ezért mondtam a nőcinek hogy akkor csak a 2 domestos-t viszem el,erre hazajöttem,anyám már elkezd ordibálni -Hova a f.szba tetted a wc papírt?!!!


mondom azt nem vettem meg


erre elkezd üvölteni -Méér' nem?! mondom azért mert a spar-os kártyácskát adtad oda és azzal a tesco-ban NEM lehet fizetni.....


erre 5 perc múlva apám ordibál hogy takaodjak lefele,lemegyek,mondom mivan? erre elkezdtek verni meg ordibálni velem hogy én miért a tesco-ba mentem és miért nem a spar-ba?!


erre ott mondom nekik hogy dehát ti mondtátok hogy a tesco-ba menjek!


jah hát ők csak meggondolták magukat és a spar-ba kellett volna mennem...


hála nekik már a fél utca tudja,milyen egy nyomorék kis g.ci vagyok .....


meg az iskolában régen kiközösítettek az osztályból és akkor is amikor anyámnak elmeséltem,még velem kezdett el üvöltözni ogy akkor én miért nem vagyok olyan mint ők?! mert azért csúfolnak mert én ilyen hülye vagyok ... és stb. ...


és állandóan azt hallom tőlük hogy -Te miért nem vagy olyan mint Eszter?! (Eszti a barátnőm)


-Más lányok az utcán olyan szép,divatos ruhákba járnak,te meg állandóan ugyanabba vagy!!(haha,ebbe meg az a vicc hogy nem adnak se zsebpénzt,se semmit,ha ruhát akarok venni,akkor is el vagyok küldve a büdös p.csába,ha meg ők vásárolnak nekem,mindig ilyen ruhákat vesznek meg amik "nem divatosak")


és hétfőn meg úgy volt,hogy egész nap nem ettem semmit (hogy miért,arra nem akarok kitérni,mert még én lennék a finnyás kis k.rva)és mire hazaértem a suliból,már lábra is alig tudtam állni,szédültem,majd' kihánytam a belemet,erre anyám felhív hogy -Jajj istenem,gyorsan rohanjál le a papírírószer boltba papírért,mert bezár!!! erre mondom neki hogy nem megyek le mert rosszul vagyok ... erre elkezdett ott duruzsolni a telefonban hogy jajj már megint kitalálom,meg mit képzelek én magamról,meg hogy be fog zárni a bolt,meg vagy fél óráig ott beszélgetett volna ha nem nyomom ki....


erre este hazajönnek,mondja nekem -Na voltál a papírírószer boltban?! mondom nem


erre elkezdtek verni és nem adtak oda semmi pénzt vagy akármit,hanem rám üvöltöttek hogy -Takarodjál a boltba!!!!


és mondtam nekik hogy dehát be van zárva minden bolt


erre elkezdték mondani hogy de az őket nem érdekli,akkor is szerezzek valahonnan papírt


erre egy szál zokniban,egy vékony farmerben és egy szál pólóban kizártak,és vagy fél óráig ott bőgtem és ültem a teraszon amíg már szinte odafagytam a székhez...


meg még oldalakat írhatnék,miket csinálnak velem


miért utálnak ennyire? semmi olyat nem csináltam amitől így megutálhatnának....


veletek is történt már ilyen? ti mit csináltatok?


előre is köszi ha legalább elolvassátok mert elég hosszúra sikerült...


13l


2011. okt. 1. 17:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
sajnálom :(
2011. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
85%
Nagyidékhoz nem tudsz menni? Keresztszülők?
2011. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
93%

Szia


szerintem a szüleidnek nem veled van problémájuk. Csak sajnos úgy tűnik, hogy minden feszültségüket rajtad vezetik le. Nincs idősebb testvéred, aki megvédene, vagy, aki beszélne velük?

Esetleg családsegítőnek tudnál szólni, védőnőnek talán. Hogy valaki beszéljen a szüleiddel. Mert gondolom, ha te szólnál nekik, ugyanígy reagálnának

2011. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

A szüleid szégyeljék el magukat. Szóljàl az iskolàban, hogy hogyan bànnak veled. Az ilyen szülõ nem érdemel gyereket.

Majdha nagy korù leszel felejtsd el õket örökre. Komolyan az anyàdat meg tudnàm cibàlni.

2011. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat


a nagyszüleim már nem ének :S keresztszüleim nincsenek,2 nővérem van,a 25 éves még nálunk lakik,de ő csak rátesz egy lapáttal mert ő is folyton cseszeget,a másik nővéremhez meg azért nem költöznék oda mert ilyen hétvégente jönnek hozzánk,vagy mi megyünk hozzájuk,ezért úgyis találkoznék a szüleimmel :||

2011. okt. 1. 17:58
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
jesszusom hát szerintem nagyon gyorsan keress segítséget akár a sulidban vagy nagyszülőktől vagy menj el a gyerekvédelmisekhez mindenféle kép tenni kellene ez ellen ez katasztrófa!!!!
2011. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
96%

17:55


Annàl ocsmànyabb dolog nincs,amikor a felnõtt a gyerekén vezeti le a feszültségét!

2011. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom, hát ez koránt sem normális. Esetleg valami rokonod, akihez el tudnál menni, illetve befogadna? Nagyszülők?
2011. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

17:57 hát néha már én is...


azon gondolkodtam,megtanulok angolul,kimegyek Amcsiba és vissza se nézek,csak minél hamarabb eltűnni innen,hogy soha többé ne láthassam őket

2011. okt. 1. 17:59
 10/38 anonim ***** válasza:
89%

Kicsilány, most nagyon figyelj, mert ahhoz, hogy a továbbiakban normális életed legyen sajnos ezt meg kell lépned: szólj az osztályfőnöködnek! Amilyen gyorsan csak lehet! Kérj tőle segítséget, mondd el szóról szóra amiket itt most elmondtál nekünk, mert már ne haragudj de ez eléggé aberrált dolog amit a szüleid csinálnak veled. Ilyet egy szerető anya és egy szerető apa soha nem tesz a gyerekével, mert ő a legnagyobb kincs számára!

Szólj az osztályfőnöknek és kérd szíves intézkedését, mert a tanulás rovására is fog menni ez az egész, pedig neked most kéne megteremtened a jövőd alapjait.


20N

2011. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!