Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim mennek Kanadába, de...

A szüleim mennek Kanadába, de én nem akarok?

Figyelt kérdés

Nekem semmi kedvem Kanadába menni.Ha csak bele gondolok,hogy itt kell hagynom a hazámat sírni tudnék.Olyan érzésem van mintha kiszakadna belőlem egy darab ha csak bele gondolok.

Mit tudnék tenni?Nekem hiányozna minden.De ők mindenképp menni akarnak.Főleg a magyar konyha hiányozna.Elvileg sehol nem főznek olyan jól mint itt a kis hazánkban.


2011. okt. 29. 00:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
a kérdésedre válaszolva: de akarsz
2011. okt. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
61%
ennyi eszed van, itt már csak sz-r van.
2011. okt. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

-_-


Köszönjük Emese !!!

2011. okt. 29. 00:57
 4/38 anonim ***** válasza:
64%
menjetek toronto-ba,ott csak úgy hemzsegnek a magyarok:)
2011. okt. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
59%
figy ha biztos élet helyett szenvedni akarsz és nincs egy mérnök-informatikus diplomád akkor maradj
2011. okt. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
*Toronto,elnézést
2011. okt. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
86%
de nagy mázlid van, nekem ha lenne lehetöségem, akkor mindenképp kimenék, mázlista
2011. okt. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Igen ők is ezt mondták,hogy ott van élet.Ott lehet jövőm stb.. stb...


De nekem nincs szívem itt hagyni ezt az országot.

Egyszerűen ha belegondolok,hogy Kanadában fogok élni rám jön a sírás.Nem tudom ekkora sz@rban itt hagyni az országot,mert az országnak szüksége van a magyar emberre.


"jó egészségben rossz ínységben ezt a hazát szolgálom"


Was Albert is ebbe halt bele.Túl messze került a hazájától.

2011. okt. 29. 01:01
 9/38 anonim ***** válasza:
76%
Most jól akarsz élni vagy nem?
2011. okt. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

lehet,hogy a politikusok jól elk-rták ezt az országot,de én akkor is ide születtem és kutya kötelességem mindent megtenni érte.A papám mikkor még lt mindig azt mondta,hogy bármi is legyen sose hagyjam cserben azt akit tiszta szívemből szeretek.Tiszta szívemből szeretem MO-t(Magyarországot).Nem tudom elhagyni a süllyedő hajót.


ha kicsit idősebb lenék akkor eltudnék menni valahova albérletbe és itthon tudnék maradni,de 18 évesen semmit se tudnék csinálni.

2011. okt. 29. 01:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!