Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval most utálnak a szüleim?...

Szóval most utálnak a szüleim? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

mindig direkt ott tesznek nekem keresztbe,ahol csak tudnak


ma leküldtek a tesco-ba és elmondták legalább 200x hogy a tesco-ba menjek domestos-ért mert valami akció vagy mi van,erre el megyek,és a tesco-ban a pénztárnál vettem észre hogy a kártya amit anyám ideadott,az spar-os


ezért mondtam a nőcinek hogy akkor csak a 2 domestos-t viszem el,erre hazajöttem,anyám már elkezd ordibálni -Hova a f.szba tetted a wc papírt?!!!


mondom azt nem vettem meg


erre elkezd üvölteni -Méér' nem?! mondom azért mert a spar-os kártyácskát adtad oda és azzal a tesco-ban NEM lehet fizetni.....


erre 5 perc múlva apám ordibál hogy takaodjak lefele,lemegyek,mondom mivan? erre elkezdtek verni meg ordibálni velem hogy én miért a tesco-ba mentem és miért nem a spar-ba?!


erre ott mondom nekik hogy dehát ti mondtátok hogy a tesco-ba menjek!


jah hát ők csak meggondolták magukat és a spar-ba kellett volna mennem...


hála nekik már a fél utca tudja,milyen egy nyomorék kis g.ci vagyok .....


meg az iskolában régen kiközösítettek az osztályból és akkor is amikor anyámnak elmeséltem,még velem kezdett el üvöltözni ogy akkor én miért nem vagyok olyan mint ők?! mert azért csúfolnak mert én ilyen hülye vagyok ... és stb. ...


és állandóan azt hallom tőlük hogy -Te miért nem vagy olyan mint Eszter?! (Eszti a barátnőm)


-Más lányok az utcán olyan szép,divatos ruhákba járnak,te meg állandóan ugyanabba vagy!!(haha,ebbe meg az a vicc hogy nem adnak se zsebpénzt,se semmit,ha ruhát akarok venni,akkor is el vagyok küldve a büdös p.csába,ha meg ők vásárolnak nekem,mindig ilyen ruhákat vesznek meg amik "nem divatosak")


és hétfőn meg úgy volt,hogy egész nap nem ettem semmit (hogy miért,arra nem akarok kitérni,mert még én lennék a finnyás kis k.rva)és mire hazaértem a suliból,már lábra is alig tudtam állni,szédültem,majd' kihánytam a belemet,erre anyám felhív hogy -Jajj istenem,gyorsan rohanjál le a papírírószer boltba papírért,mert bezár!!! erre mondom neki hogy nem megyek le mert rosszul vagyok ... erre elkezdett ott duruzsolni a telefonban hogy jajj már megint kitalálom,meg mit képzelek én magamról,meg hogy be fog zárni a bolt,meg vagy fél óráig ott beszélgetett volna ha nem nyomom ki....


erre este hazajönnek,mondja nekem -Na voltál a papírírószer boltban?! mondom nem


erre elkezdtek verni és nem adtak oda semmi pénzt vagy akármit,hanem rám üvöltöttek hogy -Takarodjál a boltba!!!!


és mondtam nekik hogy dehát be van zárva minden bolt


erre elkezdték mondani hogy de az őket nem érdekli,akkor is szerezzek valahonnan papírt


erre egy szál zokniban,egy vékony farmerben és egy szál pólóban kizártak,és vagy fél óráig ott bőgtem és ültem a teraszon amíg már szinte odafagytam a székhez...


meg még oldalakat írhatnék,miket csinálnak velem


miért utálnak ennyire? semmi olyat nem csináltam amitől így megutálhatnának....


veletek is történt már ilyen? ti mit csináltatok?


előre is köszi ha legalább elolvassátok mert elég hosszúra sikerült...


13l


2011. okt. 1. 17:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez durva:S Ha nem tudsz enni, akkor kapj be egy szőlőcukrot.. Nem tudom miért lehet. Van tesód? Én is kaptam már az öltözködés miatt, meg hogy miért nem járok el meg ilyenek, de szerencsére én már nagykorú vagyok:) Biztos hogy ők a szüleid?
2011. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
51%

szegénykém:S



ne haragudj, de nem vagy véletlen túlsúlyos, vagy nincs "hülye" stílusod? mondjuk csak feketébe jársz vagy bármi..

2011. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
88%
Szüleid között minden rendben? Most ez 2 történet volt, de egyébként is ilyenek? Ez a verős dolog háborított fel nagyon, egykib*szott papír miatt:/ Te érzed mennyire komoly a helyzet. Legalább az idősebb tesódnak (ki már nem lakik veletek) szólj. Ha csak nem javul e helyzet akkor osztályfőnök. De amíg tiszta ruhában jársz, kapsz enni és nem vernek meg addig semmit se fognak csinálni. Pl. az első történet miatt (a tescos) semmit se, esetleg a papírírószeres miatt. 13 éves vagy, vagyis 2 év és középsuliba mész.. Javaslom legyél kolis :D Több ötletem nincs... Nem lehet hogy valami mással adtál nekik okot erre? Csavargás, rossz jegyek stb? Mondjuk ez a teraszos dolog akkor is nagyon durva:S Tesóiddal is ezt csinálták mikor ennyi idősek voltak?
2011. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
87%
Mióta ilyenek veled a szüleid? Esetleg volt valami, ami kiváltotta belőlük ezt? Esetleg alkoholisták. Ha gondolod írhatsz privibe és beszélgethetünk.
2011. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
63%

Itt ülök és csikorgatom a fogaimat...ezek nem szülők...amúgy mindig szót fogadsz nekik, tényleg semmi okuk nincsen, hogy így viselkedjenek, csak ezt teszik?

És akkor mi van, ha túlsúlyos?! Nem ok arra, hogy inzultálják a szülei, és ha anyjának nem tetszenek ezek az egyszerű ruhák, amiben jár szegény, húzzanak el és vegyenek divatosabb cuccokat neki! Ő nem tud venni még, tanul. Ilyen abnormális szülőket....én csak egyszer kaptam egy irtó nagy pofont anyától(20 éve,akkor 14 voltam), de én a mai napig nagyon vehemens vagyok, és már akkor is azonnal nekiugrottam, hatalmasat kapott tőlem visszakézből(utána már nem is mert hozzámnyúlni, és el se merte mesélni apámnak ezt, mert ő viszont úgy megvert volna, hogy anyámra kezet mertem emelni, hogy kórházban kötöttem volna ki-ezt közösen csak pár éve mondtuk el apámnak, aki lesett rendesen:-)))))

Belőlem egy ilyen szülői viselkedés az állatot hozná ki, és minden lehető gonoszságot elkövetnék a szüleim ellen. Nem állítana meg semmi sem. A szüleid megérdemlik, hogy ha majd a saját lábadra állsz,és önálló leszel, ne is nézz feléjük/ minden lehető gonoszságot elkövess ellenük :-)))))

Gusztustalan bánásmód- én igazából jó tanáccsal nem tudok szolgálni, még messze van az, hogy eltartsd magadat, nem tudom, hogy bekkelhetnéd ki azt az időszakot.

Na most lehet rám nyomni a sok-sok dislike-ot emberek!

2011. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


18:07 (az első) : egy pici felesleg van rajtam de ahhoz képest hogy még életembe nem sportoltam,még egész vékony vagyok


és nem járok feketében,egyszerűen felkapom a farmeromat,egy pólót,egy tornacsukát és egy pulcsit amit már kb 2 éve hordok


szóval nem ez a baja,hanem az hogy az utcán lévő lányok akiket ő lát,már ilyen 18-20 évesek,még jó hogy én nem olyan ruhákban járok mint ők (szerintem)...


a szüleim szerintem mindig is utálták egymást :/ állandóan ordibálás,meg veszekedés van itthon,folyton,minden egyes kis apróság miatt üvöltenek egymással....


a tesóm tudja de leszarja ... az ofőm meg olyan hogy ha szólnék is neki,akkor tuti nem csinálna semmit,max én lennék a hazudós nem tudom micsoda,mert anyámék folyton nyaliznak a tanároknak ha találkoznak velük,mindenkivel úgy beszélnek,mintha olyan jóba lennének,persze ahogy hazaér anyám is pl szülőiről,már hallom hogy ott szidja a tanárokat hogy milyen egy s.ggfej meg minden...


és régen "csavarogtam",mert a legjobb barátnőm,aki egyben az osztálytársam is,nem volt nekik szerintem szimpatikus,ezért eltiltottak tőle,és megmondták hogyha megtudják hogy barátkozok vele,akkor megvernek....


ezért suli után titokban felmentünk barátnőmékhez amíg nem voltak otthon a szülei és náluk tvztünk meg beszélgettünk meg neteztünk meg ilyenek,és amikor anyámék felhívtak hogy hol vagyok,mindig hazudtam valamit,hogy pl könyvtárba gyűjtök cuccokat törire,meg ilyesmiket


persze miután megtudták akkor is megvertek és megfenyegettek hogy ne merészeljek mégegyszer ellógni,hanem ha nem megyek haza rögtön suli után,akkor agyon vernek meg stb


és a tesóim is mesélték hogy ennyi idősen velük is ilyeneket csináltak...az odősebb nővérem mesélte hogy egyszer mikor ennyi idős volt,a barátaival a lépcsőházban beszélgettek,anyánk meg ott ordibált neki hogy jöjjön haza,tesóm meg nem hallotta,ezért anyám lement és a hajánál fogva cibálta haza...


a másik tesóm meg azt mondta,hogy amikor ilyen 10 éves volt kb,itthon volt anyámmal,és valamin összekaptak,valami olyasmin hogy anyám eltett valami szatyrot és nővéremre kente,nővérem meg mondta neki hogy -Te tetted el valahová... erre anyám agyon akarta verni,tesóm meg felszaladt az emeletre és bezárkózott a fürdőszobába és mikor apám hazaért,az ablakból ordibált neki hogy segítsen mert az anyánk meg akarja verni,apám meg bejött és anyám meg úgy tett mintha semmi se történt volna...


bocsi hogy ilyen regényeket írok :D

2011. okt. 1. 18:23
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen szüleim lennének én lépnék ...
2011. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
de hová? :S az utcára csak nem költözhetek ki :||
2011. okt. 1. 18:30
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez iszonyat, ilyen stresszes környezetben nem lehet létezni, élni, tanulni, semmit sem lehet.Ennek depresszió lehet a vége, vagy akár rosszabb is...jó lenne ha valakitől tudnál kérni segítséget:(
2011. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó akkor neked, míg a nővéred otthon van. Hamar lépj le és kész. Szerintem anyukádnál ez valami lelki vagy idegi probléma. Próbálj apukádra támaszkodni és amikor csak lehet ne magadra haragítani egyiket se. Egyik ismerősöm szülei is sokat veszekedtek, de bántani legalább nem a gyereket bántották. Ők elváltak, azóta mindenki boldog (teljesen ledöbbentem mekkora változás volt am.) Ha csak nagyon gyakori, és látható sérüléseid vannak (lila folt és ilyenek) doki, és akkor ő majd jelenti. Ha ő sem akkor gyermekvédelmi. De lehet te jársz vele rosszabbul (állami gondozás stb, bíróság), szóval vigyázz azért...
2011. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!