Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz népszerű egy lány?...

Mitől lesz népszerű egy lány? Ez a szülőktől függ? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ismerek egy testvérpárt, 2 lány. Nem mondom, hogy szép az arcuk mert nem, de olyan kisugárzásuk van, hogy mindenki oda van értük. Még én női szemmel is amikor lehet csak őket lesném, mert olyan dögösek. Jó az alakjuk, vékonyak, de én is az vagyok, mégsem vagyok olyan mint ők. Találkoztam az anyukájukkal, és már 45 éves felé lehet, de ő is olyan "dögös". Az apukájuk szintén egy "macsó" kinézetű. Azért ilyenek mert ezt örökölték a szüleiktől, vagy neveltetés kérdése?
2011. okt. 1. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeket befolyásolja az otthon látott minta, de 16-17 éves kor körül kialakul egy saját egyéniség, ami majd az évek során természetesen változik.
2011. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Középiskolába az a lány népszerű, akiről köztudott, hogy könnyen kapható. Az ilyenek 4 êven át a fiúk kedvencei.
2011. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ők már 14 évesen festették magukat, magassarkúban jártak, miniszoknyában, és most 18-20 évesen nagyon-nagyon jó csajok.

Én nem járok magassarkúban, nem festem magam (nem is tudnám) meg bennem nincs semmi vonzó. Nekem anyukám mindig molett volt, lezserül öltözött, nem sminkelte magát stb. És ezért én sem tanultam meg mit hogyan kell. Meg szerintem nem is én lennék ha olyan lennék mint azok a csajok, de közben belül meg irigylem őket, és szeretnék olyan lenni mint ők.

2011. okt. 1. 18:18
 4/13 A kérdező kommentje:
Na igen, ők tényleg könnyen kaphatóak, de van is rájuk igény....Múltkor ott voltak egy buliban és éjfél környékére már felosztották őket a fiú ismerőseim, hogy melyik kié lesz. Nem hiszem hogy lefekvésről volt szó, csak flörtölésről/táncról/ismerkedésről. Szóval nekik ilyen könnyen megy.
2011. okt. 1. 18:20
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez nem "igazi" szépség.


Inkább k*rvaság, de igazából az ő életük az övék, a tied meg a tied .)

2011. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne irigyeld őket, én is ezt tettem évekig, amíg rá nem jöttem, hogy az ilyen "miss népszerűeket" nem becsülik semmibe se a férfiak és csak addig kedvesek velük, amíg nem fektetik le őket... nem éri meg. és ezt egy fiú barátom mondta, aki egy csomó bombanőt le fektetett aztán leszarta, viszont utána lett egy igazi szerelme. Akinek kicsit nagyobb volt az orra mint a többieknek, és a bőre sem volt olyan tiszta és szép, és nem volt modell alkatú sem. És mégis őt becsülte meg. Úgyhogy már nem vagyuk féltékeny rájuk. (Ráadásul az ilyeneket vagy lefogják kakilni a sulis évek után, vagy tipikus menő szülők lesznek, mint amit említettél, de szerintem egyik se tuti...)
2011. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet. Szerintem nagyon is függ szülőtől, bár nem ez a legmeghatározóbb. Én azt vettem észre, hogy nagyobb esélye van akkor valakinek magabiztosnak lenni ha a szülei is azok és felvállalták magukat. Szerintem ezért meghatározó a szülő, főleg ha pl ő festette magát, mert akkor ugye hamarabb megengedi, segít,megtanítja a dolgot stb..
2011. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Nem kell magad kifesteni egyáltalán, nem attól lesz valaki szép, hidd el.Én a 36 évemmel a büdös életben nem festettem ki magam, és nem is fogom, így tetsszek az embereknek, vagy ne tetsszek, rohadtul lesz/rom. Nem kell rámnézni ha valakinek nem tetszem!

Senkihez ne hasonlítsd magadat, légy önmagad, ne majmolj senkit se csak azért, mert ő/ ők olyan népszerűek.

Mikor én jártam gimnáziumba, voltak olyan lányok, akikről jégkaparóval se lehetett volna lemarni a 20 kiló festéket, ők voltak az osztály sztárjai(azt nem tudom, hogy ők odaadták-e magukat nekik, vagy nem), de én olyan szinten ba/tam rá, hogy kinek tetszem, és kinek nem.

Csak magadnak csinálod a sztresszt, ha ezen agyalsz, éld az életed anélkül, hogy ilyen gondolataid lennének!

Hidd el, hogy azok a "hú de gyönyörű lányok" is meg fognak csúnyulni, öregedni, és őket is unni fogja valaki!

Ezek külsőségek, és ezeknek a lányoknak az a lényeg nagyrészt, hogy a külsőjükkel megfogják a hapsikat, és ez szánalmas.Lenézendő.

Neked legyen több eszed!:-))

2011. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
z irigység fájó dolog sajnos,de szerencsére Erzsike nincs ilyen helyzetbe......inkább azok vannak ilyen helyzetbe akik körülöttem vannak:):) olyan jó érzés mikor tudom hogy irigyek:):):)És még is megbecsülnek!!!! Tehát nem mérvadó ez szerintem,rólam is azt hiszik könnyű vérű vagyok,és mikor látják hogy nem adom magam 1-2 nap vagy 1-2 hét után nagyot koppannak,lehet vki szép csinos és bomba anélkül is hogy oda adja magát minden utjába kerülő pasinak!
2011. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem az anyukámtól tanultam hogy kell öltözködni, egy sajtá stílust (persze én sem vagyok ennyire dögös, de szerintem talán a csinost megütöm) hanem újságokból, néha filmekből loptam ötletet (melyik szín, melyikkel hamónizál, melyik fazonú zakó, milyen szoknyával, vagy sorttal, irtam egy füzetbe, és megvettem a Színkalauz című könyvet, onnét megnéztem milyen szem, haj és bőr színhet milyen szín, milyen árnyalatban megy, ezt hosszant kell tanulmányozni, mert nehéz a hideg, meleg színeket megtanulni) és frizurára is sokára jöttem rá, fontos hogy ismerd magad. (Most nagyon szeretem a sok denes vastag, sötét harisnyát, egy térdig érő szoknyával, és egy közepes sarkú cipővel, ez nem túl dögös, de nőies) Te is lehet vonzó, nem kell hogy dögös legyél, ez hosszabb távon kifizetődőbb. Remélem tudtam segíteni.35/N
2011. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!